Proggnozy 24: Promiseland, Limit Dźwięku, Makar & Children of The Corn

Proggnozy 24: Promiseland, Limit Dźwięku, Makar & Children of The Corn

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 15zł - ulgowy
    - 20zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

ProGGnozy 24: PROMISELAND, LIMIT DŹWIĘKU, MAKAR & CHILDREN OF THE CORN

W marcu 2016 roku cykl Muzyczne ProGGnozy powraca do krakowskiego Klubu Zaścianek. W ramach jego dwudziestej czwartej odsłony na scenie Zaścianka wystąpią zespoły PromiseLand, Limit Dźwięku oraz Makar & Children of the Corn.

PromiseLand
Zespół powstał jesienią 2010 roku i kładzie nacisk na kompozycje melodyjne, o specyficznym, niepowtarzalnym klimacie, gdzie czuć emocje płynące prosto z serca. Choć ich głównymi fascynacjami są The Cure, U2, Pink Floyd, Clan Of Xymox, grupa wykonuje przede wszystkim autorskie piosenki. Skład tworzą cztery osoby - pasjonaci Sztuki innej od tego, co można usłyszeć na co dzień. PromiseLand ma na koncie demo powstałe w 2011 roku, oraz dwa albumy: "Maska" z roku 2012 i "Stranger" - najnowsze „dziecko” AD 2014.

Makar & Children of the Corn
To nowy projekt Makara (Andrzeja Makarewicza) oraz młodych muzyków z Mielca. Ich muzyka nawiązuje do soundtrackow z filmów Quentina Tarantino. Makar to muzyk aktywny na scenie muzycznej od 1990 roku, grał miedzy innymi w Seven B, Makar Trio, Gienek Loska Band czy Bum Bum Bros. Był laureatem takich festiwali, jak Opole Festiwal 2013, Rawa Blues Festiwal, Sopot Blues Festiwal, Ogólnopolski Festiwal Kultury Białoruskiej "Basowiszcze", Inwazja Mocy RMF.FM i EB Upojne Lato. Pomimo że zespól w sprecyzowanej postaci istnieje od niedawna, odnosi sukcesy koncertowe na terenie całej Polski i otrzymał zaproszenie na Suwałki Blues Festiwal. Obecnie grupa pracuje nad nagraniem debiutanckiej płyty oraz teledysku promującego swoją twórczość.

Limit Dźwięku
Grupa muzyczna grająca instrumentalny rock w polskim wydaniu, założona w 2011 roku w Warszawie przez gitarzystę Pawła Skocza oraz klawiszowca Dawida Miedziochę. Przez pierwsze lata działalności muzycy pracowali w domowym studio Pawła Skocza. W tym okresie powstała większość utworów, które trafiły na debiutancką płytę "Enigmatic". Jesienią 2013 roku zespół Limit Dźwięku rozpoczął nagrania materiału na płytę. Partie instrumentów perkusyjnych oraz gitary basowe powstały w podwarszawskim studio Woobie Doobie w Sulejówku. Gitary solowe, rytmiczne oraz instrumenty klawiszowe zostały częściowo nagrane w zaciszu domowego studia oraz w warszawskim Studio Buffo. Nad całością produkcji czuwał Marcin Trojanowicz (m.in. Bracia, Ira). Za mastering płyty odpowiadał Piotr Bogucki (m.in. Perfect). Premiera miała miejsce 9 października 2015 roku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook