Quebonafide, AD.M.A + support

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 30zł - w przedsprzedaży
    - 40zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Quebonafide


Quebonafide – znany również jako Quebo – polski raper freestyle’owiec. Członek duetu Yochimu, który współtworzy z raperem Fuso. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Solar, Białas, WhiteHouse, Eripe, Te-Tris, Planet ANM, Dwa Sławy, Pawbeats, Paluch oraz Rasmentalism.

Quebonafide działał w podziemiu od 2008 wydając trzy albumy wraz z Fuso jako duet Yochimu. Rozgłos uzyskał dopiero dzięki solowemu projektowi Eklektyka który ukazał się 31 lipca 2013 roku. Zaczął się pojawiać gościnnie u coraz większej liczby raperów, a dokładnie 31 grudnia 2013 roku wraz z raperem Eripe wydał podziemną płytę Płyta roku. W 2014 Quebonafide po wystąpieniu na płycie Utopia Pawbeatsa w utworze „Euforia” odnotował duży wzrost popularności.

Ad.Ma to młoda utalentowana raperka, której debiutancki album „Szmaragdowa Szczerość” w ciągu kilku dni od premiery zdążył się odbić szerokim echem. Pochodząca z Chełma na Lubelszczyźnie swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2007 roku. Przez ten czas jej twórczość trafiała głównie na rodzimy grunt, do szerszego grona udało jej się dotrzeć dopiero dzięki konkursowej zwrotce Pompuj Rap 3.

Jej muzykę cechuje dynamiczne i energiczne flow z charakterystyczną manierą w głosie, przemyślane i dopracowane teksty a także dość szeroka tematyka, którą porusza w swoich utworach. Nie sposób zapomnieć o tym, że płyta nie miałaby szansy powstać gdyby nie udział osób trzecich. Począwszy od bitów, których autorami są Jimmy Kiss, ZeroJeden, M’M, NoTime czy Foux, przez okładkę autorstwa Marcina Tillaka, udział gości – Smooth Poet’a i Wiza a skończywszy na mixie i masteringu za który częściowo odpowiada Kamil Hussein.

SUPPORT:

Żeton Verum - mocno związany z oldschoolowym rapem kocha lata 90-00 i klasyczne brzmienia. LoloSquad - Przyszła ikona polskiego rapu i przyszli posiadacze jedynego Bentley'a w mieście. Lubimy dobry Grill, Szampan i muzykę z przytupem.  

Uka - Rocznik 89. Rapuje od początku 2004 roku. Czołowy reprezentant jastrzębskiej sceny. Autor dobrze przyjętej epki "Punkt Centralny" wypuszczonej w 2012 roku.

Gała/Bitfon/Peerka - Mieszanka styli. Róznorodny klimat kawałków, od oldschoolu przez melodyjne bity aż po newschool. Określani jako młodzi weterani jastrzębskiej sceny. Autorzy kilku płyt i epek. Członkowie składu Boney Gang.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook