90’Festival On Tour

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

90` Festival 2017

Promocyjna cena biletów!

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Gościnna Biała Podlaska otwiera bramy dla legend muzyki eurodance! Światowe gwiazdy zabiorą miasto w muzyczną podróż do lat 90.  90' Festival on Tour – największe muzyczne widowisko tego lata w Białej Podlaskiej i na całej ścianie wschodniej. Muzyczny odlot w strefie „Lotnisko” już 27 sierpnia!
Ceny biletów:

  Golden Circle
  - 50zł - do 29 lutego
  - 60zł - do 31 maja
  - 80zł - do 26 sierpnia
  - 100zł - w dniu imprezy

  Normalny
  - 29zł - do 29 lutego
  - 40zł - do 31 maja
  - 50zł - do 26 sierpnia
  - 60zł - w dniu imprezy

  Ulgowy (od 1 marca)
  - 30zł - do 31 maja
  - 40zł - do 26 sierpnia
  - 50zł - w dniu imprezy

Regulamin imprezy: Pobierz

Szczegóły wydarzenia

90'Festival on Tour

Gościnna Biała Podlaska otwiera bramy dla legend muzyki eurodance! Światowe gwiazdy zabiorą miasto w muzyczną podróż do lat 90.  90' Festival on Tour – największe muzyczne widowisko tego lata w Białej Podlaskiej i na całej ścianie wschodniej. Muzyczny odlot w strefie „Lotnisko” już 27 sierpnia!

Marka 90' Festival to machina, która od trzech lat napędza muzyczny rynek w Polsce, reaktywując największe, światowe gwiazdy muzyki lat 90. Już dwie edycje festiwalu, który odbywa się w Bielsku-Białej pokazały,
że artyści tamtych lat, to muzyczne legendy, które powróciły na scenę, tworząc największy festiwal muzyki lat 90. w Polsce!

90'Festival on Tour to cykl koncertów, który rusza w 2016 roku. To właśnie w Białej Podlaskiej odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal w ramach najnowszego projektu 90'Festival on Tour. Strefa „Lotnisko” już 27 sierpnia 2016 roku zamieni się w największą scenę muzyki eurodance w historii. Popularność projektu przekracza granice kraju, a plany organizatorów - Extomusic Event Agency sięgają daleko. Drugie muzyczne wydarzenie z cyklu 90'Festival on Tour odbędzie się na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii.

90'Festival on Tour Biala Podlaska to powrót do I edycji festiwalu w Bielsku-Białej, podczas którego wystąpiły niekwestionowane muzyczne legendy. To właśnie w Białej Podlaskiej pojawią się ponownie ze swoimi największymi przebojami. To niepowtarzalna muzyczna podróż, obudzenie wspomnień z tamtych lat, wreszcie świetna zabawa dla wszystkich pokoleń. Na scenie wystąpią: Dr. Alban, Rednex, Fun Factory, Dj Quicksilver, rezydent 90'Festival - Dj Marco oraz typ niepokorny polskiej sceny Stachursky. Dziesiątki hitów z tamtych lat, moc wspomnień i sześciokrotna dawka muzycznych emocji! Muzyka zawładnie sceną, a scena zawładnie tłumem fanów, którzy zjadą do Białej Podlaskiej.

To już pewne! 90’Festival on Tour Biała Podlaska stanie się jednym z punktów na festiwalowej mapie Polski. To tutaj zjadą fani z całej Europy, to tutaj obudzą się wspomnienia, to tutaj zrodzą się muzyczne emocje, to tutaj połączą się pokolenia! Strefa „Lotnisko” zamieni się w największą scenę muzyki eurodance w historii. Ogromny teren, na którym powstanie miasteczko festiwalowe, park rozrywki, specjalna strefa VIP oraz strefa gastro. Repertuar atrakcji dla każdego, dla wszystkich pokoleń.

90’Festival on Tour Biała Podlaska to święto muzyki eurodance, ale także wiele poprzedzających imprezę akcji! Patrol 90 wyrusza na drogi kilka tygodni wcześniej. Piękne kobiety i szybkie samochody opanują najlepsze imprezy na terenie wschodniej Polski i nie tylko! Biała Podlaska stanie się źródłem muzycznych emocji!

Lato w mieście tylko z 90’Festival on Tour Biała Podlaska!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook