Smolik / Kev Fox

Smolik / Kev Fox
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Smolik & Kev Fox

14.02.2018

Ceny biletów:
    - 54zł - w przedsprzedaży
    - 59zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

SMOLIK // KEV FOX


SMOLIK / KEV FOX po rewelacyjnym i wyprzedanym koncercie w Poznaniu w minionym roku wracają do stolicy Wielkopolski! Czekacie na nowości? Przyjdźcie 10.03 do CK Zamek, a usłyszycie kompozycje z nadchodzącego albumu tego duetu!

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera. Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).

Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

Facebook