Girugamesh

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

TEDE Katowicki Klasyk

Mega Club, Katowice

19.01.2018

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Ceny biletów:
    - 100zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Girugamesh

Knock Out Prodcutions przedstawia koncert gwiazd japońskiej sceny metalowej – formacji Girugamesh. Zespół kontynuujący najlepsze tradycje numetalowego brzmienia zagra 24.05 w krakowskim klubie Kwadrat. To będzie jedyny koncert Girugamesh w Polsce.

Headliner
GIRUGAMESH (Japonia) metal alternatywny, nu metal
Fani japońskiego, ostrego grania mają powody do radości, ponieważ po raz kolejny zawita do nas wspaniała załoga Girugamesh. Satoshi (wokal), Nii (gitara), ShuU (gitara basowa) oraz Яyo (perkusja) kilka lat temu promowali w Polsce album "Monster". Ich wizyta w krakowskim "Kwadracie" związana będzie z zapowiadanym niedawno mini-albumem "Chimera". Kto już miał okazję widzieć Girugamesh na żywo wie, czego się spodziewać. Tych, którzy z Japończykami zetkną się po raz pierwszy w sytuacji koncertowej informujemy, że mogą się spodziewać absolutnie niesamowitego połączenia nu-metalowych riffów, agresywnej elektroniki w stylu Prodigy, skreczów oraz zarówno ostrych, jak popowo wręcz melodyjnych wokali.
Girugamesh zaczynał w nurcie visual kei (w bardzo dużym uproszczeniu, japońska odmiana glamu w sensie wizualnym), grał dość mroczne piosenki, w których poruszał mroczne tematy. Dziś kwartet z Chiby częściej porusza się w weselszych, optymistycznych klimatach. I ma wielki dryg do pięknych melodii. Koniecznie sprawdźcie ich na żywo!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Knock Out Productions

Facebook