Perturbator

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Support: Nightrun87 + Mazut
Ceny biletów:
    - 60zł - w przedsprzedaży
    - 70 zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Perturbator


Support: Nightrun87 + Mazut


Knock Out Productions zaprasza na jedyny koncert Perturbator w Polsce! Specjalista od mrocznych i syntetycznych dźwięków rodem z lat 80. powraca do naszego kraju! Po bardzo udanych koncertach sprzed kilku miesięcy (marcowy koncert w Warszawie był wyprzedany!), artysta nie musiał się długo zastanawiać czy warto odwiedzić nas po raz kolejny.

Tym razem przyjedzie z nowym materiałem znanym z wydanego w maju „The Uncanny Valley”. Koncert Perturbator odbędzie się 11 kwietnia w warszawskiej Progresji.

PERTURBATOR (Francja) retro elektronika:

Pasjonat robotyki i japońskiej mangi, syn dwojga muzyków i jednocześnie krytyków muzycznych, stacjonujący w Paryżu James Kent był pod takim wrażeniem przyjęcia podczas kilku polskich koncertów sprzed paru miesięcy, że postanowił do nas powrócić już po premierze czwartego albumu, "The Uncanny Valley". Koncepcyjnej płyty, której historia rozgrywa się 24 lata po wydarzeniach opisanych w tekście ostatniego kawałka z płyty "Dangerous Days. To, co tworzy Perturbator można opisać jako dźwiękowy Gotham. Muzyka ma swój określony rytm, jest mroczna i niepokojąca oraz pełna tajemnic. Perturbator nie stroni od tanecznego beatu, lecz pierwszeństwo zawsze ma u niego klimat. Można go porównać z tym, co tworzą tacy mistrzowie, jak Vangelis, czy John Carpenter. Czeka Was pasjonująca podróż przez spowitą nocą opowieść stworzoną do intensywnego beatu. Takie połączenie "Matrixa" z manghą, tylko w wersji klubowej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Knock Out Productions

Gdzie:

  • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Facebook