Dark Sounds Festival 2016

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Już w sobotę 25.06 zapraszamy do Poznania na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne tego roku! Wystąpią przed Wami znane i cenione zespoły reprezentujące mroczne i klimatyczne elektroniczne brzmienia! Covenant, Electro Spectre, Mondträume, Dark Side Eons!
Ceny biletów:
    - 95zł - w przedsprzedaży
    - 115zł - od 23 maja

Szczegóły wydarzenia

SynthNoir Booking & Promotion & Dark Asylum Team

zapraszają na


DARK SOUNDS FESTIVAL 2016


Już w sobotę 25.06 zapraszamy do Poznania na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne tego roku! Wystąpią przed Wami znane i cenione zespoły reprezentujące mroczne i klimatyczne elektroniczne brzmienia! Szwedzka legenda Synth Pop/Future Pop/EBM - COVENANT, norweski duet Dark Noir - ELECTRO SPECTRE, niemiecko-hiszpański projekt MONDTRÄUME oraz polski duet electro-industrialowy - DARK SIDE EONS!!


DARK SOUNDS FESTIWAL 2016 – Dark Independent Festival!


COVENANT

Szwedzka legenda sceny Dark Independent obracająca się w klimatach Synth Pop, Future Pop, EBM. Albumy takie jak Sequencer, Europ czy United States Of Mind na dobre wpisały się już w kanon gatunków electro/EBM. Tego wieczoru Covenant zaprezentuje Wam przekrój brzmień ze swojej 30 letniej kariery. Nie zabraknie największych przebojów zagranych z niezmienną dla tego zespołu energią i pasją, a hipnotyzujący Eskila Simonssona gwarantuje niesamowite doznania wokalne.


ELECTRO SPECTRE

Wschodząca gwiazda norweskiej sceny electro określająca swoją twórczość jako Dark Noir. Duet z Olso w skład którego wchodzą: Isak Rypdal i Alexander Bjørneboe. W 2009 roku przebojem wbili się na norweski rynek debiutanckim albumem Watch It All Turn. W tym roku swoją premiere miał piaty juz studyjny album Norwegów - Beautifil Lie. Podczas poznańskiego koncertu z pewnością nie zabraknie starych i dobrze znanych przebojów jak i nowych kompozycji. Będzie to nie lada gratka dla fanów klimatycznych – synthowych brzmień.


MONDTRÄUME

Niemiecko-hiszpański duet, w skład którego wchodzą Pikotto Vond Mond oraz Damasius Venys, którzy swoją muzyczną karierę rozpoczęli w 2010 roku. Prezentują niesamowitą mieszankę Synth Pop, Future Pop oraz alternatywnej elektroniki. W 2014 roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki album Empty wydany nakładem Alfa Matrix, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem fanów. Będzie to ich pierwszy koncert w Polsce i jesteśmy przekonani, że pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia.


DARK SIDE EONS

Duet z Katowic, który z roku na rok coraz silniej ugruntowuje swoją pozycję na polskiej scenie Dark Independent. Leszek „Morph” Trzaska (wokal, gitara, kompozycje) i Kasia „Moonskin” Trzaska (syntezator, programowanie) prezentują niesamowicie energetyczną i klimatyczną mieszankę electro-industrialu, dark wave i electro wave. Podczas poznańskiego koncertu zespół zaprezentuje swój najnowszy materiał, będący przejmującym i porywającym konceptem muzycznym oraz lirycznym. Nowy materiał oficjalnie ujrzy światło dzienne już w tym roku.


Po koncertach AFTER PARTY do rana, który poprowadzi uznany DJ’ski duet: Alex Hunter (Dark Asylum Team/Łódź) oraz James (Back to the Violator/Warszawa).

Oprawą wizualną imprezy zajmie się VisualRage.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Eskulap, ul. Przybszewskiego 39, Poznań

Facebook: https://www.facebook.com/events/1511101802526463/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook