Oly.

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

AUKSO MEDIATEKA

Mediateka, Tychy

Ceny biletów:
    - 10zł - ulgowy (młodzież szkolna i studenci za okazaniem legitymacji)
    - 20zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

OLY.

W sobotę 7 maja 2016 r. w tyskiej Mediatece odbędzie się kolejna odsłona cyklu POLISH SOUNDS, w ramach którego prezentowane są najciekawsze polskie formacje tzw. ambitnej rozrywki. Tym razem na scenie pojawi się Oly. – 21-letnia songwriterka o charakterystycznym głosie i niezwykle dojrzałych interpretacjach.

Pod tajemniczym pseudonimem kryje się wrażliwa artystka obdarzona nietuzinkowym talentem kompozytorskim. Jej utwory to dojrzałe, melancholijne kompozycje o niebanalnych tekstach, przywodzące na myśl klimaty Skandynawii. W życiu i muzyce stara się kroczyć własną ścieżką. Za swą dewizę uważa słowa Oscara Wilde’a: „Be yourself, everyone else is already taken”.

Piosenki Oly. to wciągające opowiadania. Każdy utwór zawiera historię i oryginalny pomysł na jej opowiedzenie, m.in. poprzez wykorzystanie nietypowych instrumentów takich jak ukulele i kalimby. Do Tychów Oly. wraz z zespołem przywozi materiał z debiutanckiego albumu pt. „Home” (Nextpop, 2015), pełny wciągających aranżacji, opartych na motorycznej sekcji rytmicznej, brzmieniach starych instrumentów, dźwiękach otoczenia i elektronice.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook