NeuOberschlesien - Łódź

NeuOberschlesien - Łódź

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

NeuOberschlesien

02.02.2018 - 16.03.2018

Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Oberschlesien


NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny! Zapraszamy Was na nasz koncert w trasie promującej nowy album.

Zabrzmi industrialna muzyka, wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Was nowa scenografia i pirotechnika sceniczna w zupełnie nowej, koncertowej odsłonie.

NeuOberschlesien to widowiskowe koncerty, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego. To wszystko sprawia, że zespół od lat spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Niezwykła barwa głosu oraz olbrzymia charyzma sceniczna Michała Stawińskiego - wokalisty i lidera NeuOberschlesien przyciąga publiczność w każdym wieku, nieustannie jednocząc wszystkie pokolenia.

Od lutego 2017 zespół występuje w składzie: Michał Stawiński – wokal, Łukasz Sztaba – klawisze, Wojtek Jasielski – bas, Tomasz Andrzejewski – gitara, Adam Jurczyński – gitara, Filip Oczkowski – perkusja.

Płytę zapowiada wydany 6 lipca 2017 numer FART, który od daty premiery utrzymuje na górnej pozycji listy Turbo Top w Antyradiu.  We wrześniu ukaże się kolejny singiel promujący wydawnictwo.  Planowana premiera płyty –  jesień 2017. Wydawca SP RECORDS.

http://www.youtube.com/watch?v=lXE8vYR1W70

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • New York Klub Muzyczny, Piotrkowska 62, Łódź

Facebook