Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji

Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 49zł - w przedsprzedaży
    - 60zł - w dniu imprezy

Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji


Trzeciego marca zapraszamy na otwarcie nowego, przestrzennego i klimatycznego miejsca we Wrocławiu. Począwszy od marca, odbywać się tam będą koncerty reprezentantów wszelakich gatunków muzycznych, zarówno na siedząco jak i na stojąco, oraz spektakle kabaretowe, stand-upy itp.

Duża przestrzeń sprawi, że każdy z Was znajdzie sporo miejsca dla siebie i nie będzie musiał stać na „jednej nodze”. Bogato wyposażone bary zaspokoją najbardziej wybrednych miłośników trunków, a spora ilość loży i stolików pozwoli przycupnąć po koncertowym szaleństwie.

Otwarcie nowego clubu to jedna wielka prywatka dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić trzy kultowe kapele. RÓŻE EUROPY, KOBRANOCKA i SZTYWNY PAL AZJI. To za sprawą Ich wspólnego koncertu przywrócimy klimat lat 80-tych i jarocińskiego festiwalu. Tych kapel nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich hity śpiewane są do dziś. Niezorientowanym musimy napisać, że wtedy nie było internetu, youtube i telefonów komórkowych… Twórczość zespołów niosła się za sprawą przegrywanych kaset na Grundigach i śpiewanych piosenkach przy ognisku. W telewizji były dwa kanały w których było 20 minut Wideoteki, a przy życiu trzymał nas nieśmiertelny Marek Niedźwiecki z radiową Trójką i „Rozgłośnią Harcerską”(ktoś to jeszcze pamięta?!).

To tyle historii.

W pierwszy piątek marca co poniektórzy będą znów mieli „naście” i „dzieścia” lat. Odlecimy do wspaniałych lat młodości, kiedy mieliśmy zupełnie inne priorytety. Będziemy bawić się i śpiewać ulubione hity w doskonałych nastrojach i w doborowym towarzystwie!&

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Centrum Koncertowe A2, Góralska 5, Wrocław

Facebook