Thy Art is Murder, Fallujah

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Ceny biletów:
    - 59zł - w przedsprzedaży
    - 69zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

THY ART IS MURDER + FALLUJAH

Agencja P.W. Events ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert australijskiego tyrana deathcore’owego - Thy Art Is Murder! Wraz z nimi, już 4 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą, pojawi się amerykańska Fallujah, czyli metalowy as w talii wytwórni Nuclear Blast. Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ Australijczycy będą w Polsce po raz pierwszy z albumem „Holy War”, natomiast Fallujah ma zaplanowaną premierę nowej płyty „Dreamless” na 29 kwietnia, którą będzie  promować w ramach trasy The Coffin Dragger Tour 2016!

THY ART IS MURDER (Nuclear Blast) - deathcore/death metal
Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore’owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate” i najnowsze dzieło australijczyków „Holy War”. Album „Hate” debiutował na 35. miejscu ARIA Charts (australijski odpowiednik polskiej listy OLiS), będąc jednocześnie pierwszą płytą z gatunku, której udało przebić się do pierwszej czterdziestki tego zestawienia. Sukces „Hate” w rodzimym kraju zaowocował podpisaniem kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast, która podjęła się dystrybucji płyty poza Australią. Kolejnym ich albumem, jeszcze bardziej dojrzałym muzycznie, była wydana w czerwcu 2015r. płyta „Holy War”. Barbarzyńskie riffy, znakomite technicznie kompozycje gitarowe i ciężki wokal - to wszystko cechuje Thy Art Is Murder! Ich ostatni album, niezwykle kontrowersyjny, zawędrował na 7 miejsce australijskiej listy sprzedaży, a w USA na 82 miejsce. Na rok 2015 i 2016 zostali wybrani jako główny support Parkway Drive na trasie po całym świecie, promującej ich album IRE. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, od tamtej chwili wszyscy fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nowego nazwiska w składzie Thy Art Is Murder.

FALLUJAH (Nuclear Blast) - techniczny death metal/deathcore
Fallujah to amerykański zespół założony w 2007 roku w San Francisco. Nazywani pionierami subgatunku „atmospheric death metal”. W swoim dorobku posiadają 2 dema, 2 EPki i 2 albumy długogrające - „The Harvest Wombs” i „The Flesh Prevails”, który jest ich ostatnim dziełem z 2014 roku. Wielu fanów gatunku upatruje w nich nadzieję ekstremalnego metalu. Z niesamowitą precyzją łączą ciężkie death metalowe brzmienia zawarte w niezwykłych technicznie riffach z progresywnymi melodiami, pozwalającymi złapać chwilkę oddechu w ich twórczości. Supportowali na trasach tak uznane marki jak Suffocation, Hate Eternal, Goatwhore czy The Black Dahlia Murder. W styczniu 2015 roku podpisali kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast, co jest bez wątpienia ogromnym krokiem naprzód w ich karierze. Pierwszych skutków tej współpracy doświadczymy już wkrótce, bo 29 kwietnia - na tę datę zaplanowana jest premiera ich najnowszego albumu „Dreamless”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: PW Events

Facebook