Grzegorz Kloc i goście

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 30zł - w przedsprzedaży
    - 40zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

GRZEGORZ KLOC

Grzegorz Kloc oraz Agencja Global Fun zapraszają na specjalny koncert promujący nowy album pt. "Idę po wodzie". Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności muzycznej Grzegorza, ukazała  się w formie CD i DVD.

Grzegorz Kloc-wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy - "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i  "Idę po wodzie" oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni.  Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.

Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje. Usłyszymy również utwory innych wykonawców. Lista gości ma być niespodzianką i będzie opublikowana za kilka tygodni.
Koncert jest podsumowaniem 15 letniej działalności Grzegorza, dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.

Grzegorzowi  na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Kuba Piotrowski - keyboard, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Facebook