Asher Roth, Nottz, Saga

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 50zł - I pula
    - 60zł - II pula
    - 70zł - III pula

Szczegóły wydarzenia

Asher Roth po raz pierwszy w Polsce!
Goście specjalni: Nottz oraz Saga.

Zapraszamy na koncert jednego z najlepszych debiutantów XXL Freshmen 2009, nominowanego do dwóch nagród MTV Video Music Awards w kategorii "Best New Artist", "Best HipHop Video", autora hitu "I Love College", który rozszedł się w 2 milionach egzemplarzy i zdobył 12 miejsce Billboard Hot 100!

Pierwszy album Ashera ASLEEP IN THE BREAD AISLE (2009) zadebiutował na 5 miejscu Billboard Top 200 i zdobył 3 miejsce w zestawieniu Billboard Top Rap Albums and Top R&B/Hip‐Hop! Na albumie gościnnie pojawili się, Busta Rhymes, Cee‐Lo, Keri Hilson oraz Jazze Pha.

Jego ostatni album RETROHASH (2014) sprzedał się w 6100 kopiach w pierwszym tygodniu od wydania, zadebiutował na 8 miejscu iTunes i zdobył 45 miejsce Billboard Top 200 oraz 12 miejsce w zestawieniu Billboard Top R&B/Hip‐Hop! Album promowany był singlami "Pot Of Gold", "Tangerine Girl", a gościnnie możemy usłyszeć na nim m.in . Curren$y i Vic Mensa. Płyta utrzymuje charakterystyczny vibe i klimat, który wyróżnia ją od wielu premier, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na rynku i udowadnia, że raper z Philadelphii jest ciągle Fresh! Współpracował m.in. z CeeLo Green, Keri Hilson, Akon, Meek Mill, Curren$y, B.o.B., Charles Hamilton, Consequence, Pac Div, Devin the Dude, Mac Miller, The Cool Kids, Big Sean, 2 Chainz, Dom Kennedy, Smoke DZA, Busta Rhymes oraz Anderson Paak. Asher Roth wystąpi w Polsce po raz pierwszy!

Gościnnie obok Ashera, na scenie wystąpi Saga oraz Nottz ‐ raper i producent, który stworzył bity między innymi dla takich artystów jak Snoop Dogg, Game, Scarface czy Rakim.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook