Tony Royster Jr Drum Clinic

Tony Royster Jr Drum Clinic

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 90zł

Szczegóły wydarzenia

TONY ROYSTER DRUM CLINIC

Serdecznie zapraszamy na perkusyjne show jednego z najbardziej cenionych perkusistów świata - już 20 kwietnia w Centrum Kultury Rotunda w KRAKOWIE wystąpi przed Państwem TONY ROYSTER JR.! Po perkusyjnym show zapraszamy na jam session z udziałem Derricka Mckenzie (Jamiroquai) ,wybitnych polskich muzyków i samego Tonego Roystera JR!

Tony Royster Jr to urodzony w 1984 ceniony amerykański perkusista szerszej publiczności znany przede wszystkim ze współpracy ze światowej sławy raperem Jay Z. Perkusista współpracuje na codzień także z wokalistką Joss Stone. Wśród największych inspiracji Tonego wymienić można takie nazwiska jak Dennis Chambers, Jim Chapin and Billy Cobham. W wieku 15 lat Tony zasłynął swoim spektakularnym występem na 42 edycji rozdania nagród Grammy. Royster Jr w trakcie swojej kariery dzielił scenę między innymi z En Vogue , Jay-Z, Joe Jonas. Tony ma na swoim koncie wiele innych imponujących osiągnięć takich jak występ na festiwalu w Glastonbury oraz koncert z Jay Z podczas balu inaugurującego prezydenturę Baracka Obamy w 2009 roku. Tony jest laureatem prestiżowej nagrody The Louis Armstrong Jazz Award która przyznawana jest muzykom na podstawie wielu kryteriów określających nie tylko grę na instrumencie, ale także kreatywność i charakter. W 2011 Tony dołączył do zespołu Joe Jonasa z którym odbył trasę po Ameryce Północnej.

22 sierpnia 2011 roku Tony został zaproszony do popularnego wówczas programu Late Show with David Letterman gdzie popisał się swoim solo. W tym samym roku perkusista otrzymał również zaproszenie do The Tonight Show with Jay Leno gdzie również miał okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Tony jest endorserem między innymi takich marek jak DW, Sabian, Vic Firth, Remo, Drumframe, Shure, Warner Bros, GoPro.

Dla uczestników kliniki zniżka na późniejszy jam session z udziałem Tonego Roystera!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook