Mariah Carey

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bilety w przedsprzedaży już od 170zł
Mariah Carey, międzynarodowa supergwiazda i diva nad divami wyrusza w trasę po Europie po raz pierwszy od 13 lat!
Ceny biletów:
    - 190zł - Trybuny dolne
    - 170zł - Trybuny górne

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Karnet na koncerty Mariah Carey i Il Divo w specjalnej cenie 550 zł (zamiast 938 zł)

Już nie musisz wybierać, zobacz obydwa koncerty!. Już 11 kwietnia koncert międzynarodowej super gwiazdy i legendarnej divy Mariah Carey i 31 maja śpiewająco-swingujący występ czterech temperamentnych tenorów z Il Divo. Przed Tobą dwa niezapomniane wieczory w doborowym towarzystwie fantastycznych artystów światowej sławy.


Karnet obejmuje cztery bilety wstępu na trybuny - po dwa na każdy koncert:

  • Mariah Carey (11 kwietnia, TAURON Arena Kraków)
  • Il Divo (31 maja, TAURON Arena Kraków)

Mariah Carey i Il Divo zapraszają!


Pospiesz się, oferta limitowana. Czeka tylko 20 pakietów dla najszybszych!


Kup karnet

Szczegóły wydarzenia

MARIAH CAREY, MIĘDZYNARODOWA SUPERGWIAZDA I DIVA NAD DIVAMI

WYRUSZA W TRASĘ PO EUROPIE PO RAZ PIERWSZY OD 13 LAT


“SWEET SWEET FANTASY”


MARIAH CAREY PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE, 11 KWIETNIA W TAURON ARENA KRAKÓW


Live Nation z dumą i radością ogłasza, że Mariah Carey, najlepiej sprzedająca się artystka wszechczasów, powróci na europejskie sceny tej wiosny ze swoją trasą Sweet Sweet Fantasy. Tuż po wyprzedanym stałym angażu w Las Vegas i jednym z najbardziej ekscytujących okresów jej niezwykłej kariery, światowa supergwiazda zabierze swoich fanów na ekscytującą podróż, wykonując swoje największe hity. By nagrodzić swoich bardzo lojalnych europejskich fanów trasa Sweet Sweet Fantasy odwiedzi sześć miast w Wielkiej Brytanii, by następnie przenieść się na kontynentalną część Europy. Przyszłoroczne daty są pierwszymi po tej stronie Atlantyku od momentu jej wspaniałej trasy CHARMBRACELET zakończonej w Mediolanie w listopadzie 2003 roku.

Bazując na 18 singlach z pierwszych miejsc list przebojów, Mariah wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy ponadczasowe „Hero”, „Fantasy”, „Always Be My Baby” czy światowy przebój „We Belong Together” i wiele, wiele innych.

Mariah Carey po raz pierwszy przyjedzie do Polski, by wystąpić 11 kwietnia w TAURON Arena Kraków.

Drodzy, to trwało zbyt długo!! Jestem podekscytowana na myśl o koncertowaniu dla Was w Europie. Obiecuję, że przeżyjemy wspólnie niesamowite chwile i że mam dla Was wiele niespodzianek. Nie mogę się doczekać, by Was spotkać w Waszych miastach. Love Mariah xx

Mariah Carey jest muzyczną ikoną, soulową legendą, fenomenem popu, dającą zapierające dech w piersiach koncerty wokalistką i najlepiej sprzedającą się piosenkarką wszechczasów. Sprzedała ponad 220 milionów płyt a 17 z 18 jej singli, które zdobyły pierwsze miejsce na prestiżowej Billboard Hot 100 zostały napisane przez nią, wliczając w to „Fantasy”, „Always Be My Baby”, „Hero”, „Touch My Body”, „One Sweet Day” oraz „We Belong Together”. Żaden inny solowy artysta nie osiągnął takiego wyniku.

Support: Gromee

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook