IL DIVO

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bilety w przedsprzedaży już od 279zł
Carlos, Urs, David i Seb z przyjemnością informują, że w ramach trasy AMOR & PASION zagrają w Polsce w 2016 roku. Na koncercie zaprezentują utwory z nowego, wyczekiwanego albumu oraz swoje największe hity.
Ceny biletów:
    - 379zł - Trybuny Premium
    - 279zł - Trybuny dolne

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

IL DIVO


AMOR & PASION TOUR 2016

LATIN LOVE SONGS & ALL YOUR FAVOURITE HITS


Nowy album studyjny

‘AMOR & PASION’ dostępny od 27 listopada

Carlos, Urs, David i Seb z przyjemnością informują, że w ramach trasy AMOR & PASION zagrają w Polsce w 2016 roku. Na koncercie zaprezentują utwory z nowego, wyczekiwanego albumu oraz swoje największe hity.

Trasa promować będzie z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów nowy album, który ukaże się 27 listopada nakładem Syco Music.

AMOR & PASION to siódmy studyjny album Il Divo, a zarazem najbardziej ambitny. Współpraca z kolumbijskim producentem i wielokrotnym zwycięzcą Latin Grammy Award® Julio Reyes Copello zaowocowała 12 nowymi piosenkami Il Divo, które obejmują stulecie tradycyjnego tango, dymiącego bolero i klasycznego mambo. Klimat i zmysłowe rytmy Hiszpanii, Kuby, Argentyny i Meksyku zapowiadają kompletnie inną trasę Il Divo. David Miller mówi "Jeśli słuchając piosenek z albumu AMOR & PASION będziesz chciał tańczyć, poczekaj na to, co przyniesie trasa! To będzie wielki miks tango, rumby, bolero, mambo i oczywiście Twoich ulubionych standardów Il Divo. Spędź z nami wieczór i pozwól miłości i pasji wypełnić Twoje serce".

Na nowej płycie usłyszymy w większości bardzo znane hity, np. Julio Iglesias - A Las Mujeres Que Yo Ame (To All the Girls I’ve Loved Before) oraz Gloria Estefan - Si Voy A Perderte (Don’t Wanna Lose You) a także Himno De La Alegria – łacińską wersję Ody do radości Beethovena czy jedno z najbardziej klasycznych tang – napisane w 1935 roku i wykorzystane w filmach „Lista Schindlera” i „Zapach kobiety” Por Una Cabeza. O nadchodzących płycie i trasie Sebastien mówi:

“W studiu, śpiewając każdy kawałek, naprawdę chciałem tańczyć. Jakkolwiek to banalnie nie zabrzmi – kocham każdą z tych piosenek. Jesteśmy podekscytowani na myśl o wyruszeniu w trasę z Amor & Pasion, to będzie nasza piąta światowa trasa. Może wreszcie potańczymy!”

Stworzona przez Simona Cowell w 2003 roku grupa Il Divo (Urs Buhler, Sebastien Izambard, Carlos Marin i David Miller) zainicjowała zupełnie nowy gatunek muzyczny swoim nowatorskim, debiutanckim albumem. Grupa osiągnęła niespotykany sukces na cały świecie: sprzedała 30 milionów albumów, uzyskała 160 złotych i platynowych płyt w ponad 33 krajach i wyprzedała wszystkie cztery dotychczasowe trasy koncertowe.

Nieustająco uznawany za najbardziej oryginalny i najlepszy klasyczny zespół wszechczasów Il Divo podczas trasy zaplanowanej na 2016 rok wykonywać będą nowe utwory oraz najbardziej lubiane przez fanów hity.

Rozkład godzinowy koncertu:
18.00 - otwarcie bram
19.30 - Il Divo (część I)
20.30 - przerwa
20.50 - Il Divo (część II)
*UWAGA! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook