"Podaruj dzieciom uśmiech" - Leszek Możdżer - Koncert charytatywny

"Podaruj dzieciom uśmiech" - Leszek Możdżer - Koncert charytatywny

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 250zł, 200zł, 100zł

Szczegóły wydarzenia

Leszek Możdżer
Koncert charytatywny „Podaruj Dzieciom Uśmiech”

W sobotę 4 czerwca,  w gdańskim Starym Maneżu, o godzinie 19.00 ze swoim programem solowym wystąpi  Leszek Możdżer - wybitny kompozytor, wirtuoz fortepianu, jeden z najznakomitszych artystów polskiej sceny jazzowej. Autor  swoistego brzmienia, zwanego „jazzem Leszka Możdżera”, wielbiciel Chopina i jego niezwykle twórczy interpretator, kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, laureat wielu nagród i wyróżnień. Jego koncerty to za każdym razem fascynujące spotkania z niezwykłą artystyczną osobowością.

Koncert Leszka Możdżera pod hasłem „Podaruj Dzieciom Uśmiech” będzie miał charakter charytatywny. Całkowity dochód z wieczoru przeznaczony zostanie dla osieroconych dzieci - podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych prowadzonego przez  Fundację Hospicyjną. Fundusz, założony z myślą o dzieciach pacjentów objętych opieką hospicjów, wiosną tego roku obchodzi 10-lecie  istnienia. Do tej pory z jego wsparcia socjalnego (m.in. finansowania wyjazdów wakacyjnych, zajęć edukacyjnych, wyprawek szkolnych, prezentów świątecznych) skorzystało ok. 7500 dzieci z całej Polski. W ramach Funduszu realizowany jest również  program pomocy psychologicznej „Tumbo Pomaga”, skierowany do wszystkich dzieci, które straciły bliskich(www.tumbopomaga.pl).

Zapraszamy na 10. urodziny Funduszu Dzieci Osieroconych! Zapraszamy na charytatywny koncert Leszka Możdżera „Podaruj Dzieciom Uśmiech”. Zapraszamy na ogromną dawkę wzruszeń!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook