Circus Inferno: Fire Walk with Me! pres. Michael Mayer

Circus Inferno: Fire Walk with Me! pres. Michael Mayer

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Teatr Roma, Warszawa

18.01.2018 - 18.01.2018

Ceny biletów:
    - 40zł - III pula

Szczegóły wydarzenia

Circus Inferno: Fire Walk with Me ! pres. Michael Mayer

Czy słyszysz cyrk w oddali? Do miasta znów nadciągają same osobliwości! Karawana ciągnie za sobą grubą kurtynę nocy, przez którą przebijają się popisy połykaczy ognia. Spragnionych gapiów hipnotyzują płonące obręcze. Wśród elektronicznych nut bezwstydnie krąży płomień. Obwieszcza wszem i wobec – czas zacząć piekielne przedstawienie.

Na przybywających pod scenę spływa żar, a osmalone muzyką twarze wpatrują się w mistrza ceremonii. Intensywność doznań spowija iskrzący się parkiet. Czy też czujesz, że najwyższy czas przejść na drugą stronę czerwonej kurtyny?

W ramach kultowego już cyklu Circus Inferno w Starej Rzeźni, w którym ucho i oko cieszy produkcja muzyczna i wizualna na najwyższym światowym poziomie, występowały już takie znakomitości jak Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem czy Tale Of Us (w ramach 10 urodzin SQ), z którymi impreza ma szansę zostać imprezą roku w plebiscycie Munoludy.

Tym razem u wrót piekielnego cyrku pojawi się sam Michael Mayer – jeden z szefów najbardziej uznanej marki klubowej ostatnich lat, kolońskiego Kompakt Records. Jeden z najlepszych didżejów świata, autor kultowych serii “Immer” i “Speicher”, obok Ricardo Villalobosa i Richiego Hawtina największy współczesny symbol szlachetnego tech-house’owego minimalu. Mayer słynie z długich, porywajacych setów – podczas ostatniej wizyty w Poznaniu zagrał 7h (zamiast planowanych 2,5). Muzyczna podróż gwarantowana!

Jedyną przeciwwagą dla rozgrzanego parkietu będzie lodowe ukojenie gładkiej, kremowej i subtelnie dymnej whisky - zrodzonej z ognia Ballantine's Hard Fired.

Tłumnie przybyli goście poddadzą się płomieniom muzyki. Circus Inferno to ostatni wpis w pamiętniku Laury Palmer, to sny agenta Coopera, to taniec karła w czerwonym pokoju. Tu rzeczywistość okrywa mityczna zasłona nocy, za którą wzbierają żywioły. Ogniu krocz ze mną!

A więc jaka jest Twoja odpowiedź? Chcesz poigrać z ogniem klubowiczu?

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook