Antykabaret Lwowski

Antykabaret Lwowski

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Teatr Roma, Warszawa

18.01.2018 - 18.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - stojący
    - 35zł - siedzący

Szczegóły wydarzenia

Antykabaret Lwowski

Kwiecień w tym roku jest we Wrocławiu miesiącem „lwowskim”. Spoglądamy w stronę Lwowa, zastanawiamy się co stamtąd zabraliśmy ze sobą do Wrocławia, jaki jest współczesny Lwów. Czy legenda, która wciąż w nas żyje jest jeszcze prawdziwa? Czy istnieje łączność pomiędzy „wesołą lwowską falą”, biesiadami genialnych matematyków dzisiejszym Wrocławiem? Czy intelektualne dziedzictwo Lwowa przeniosło się i zaadoptowało we Wrocławiu?

Antykabaret nie jest miejscem socjologicznych dociekań, jest miejscem, okazją do spotkania się i sposobem na wspólne spędzenie „dobrego wieczoru we Wrocławiu”. Spotkajmy się zatem 11 kwietnia o godzinie 19:00 w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru, weźmy głęboki oddech i… odetchnijmy duchem Lwowa.

Zaproszenie do Antykabaretu przyjęli: Anna Błaut, Bogusław Bednarek, Mariusz Urbanek (autor znakomitych „Genialnych” – opowieści o polskiej szkole matematycznej z Uniwersytetu we Lwowie), Stanisław Wolski, Stanisław Szelc, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, artyści Wrocławskiego Teatru Piosenki, wrocławski zespół Girls On Fire, popularny polsko-ukraiński zespół Dagadana, grupa teatralno-improwizacyjna ze Lwowa.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook