Iron Maiden

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ethno Jazz Festival:Noc w Lizbonie-Mario Moita&João de Sousa

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

24.10.2017

Austra

25.10.2017 - 27.10.2017

Bilety w przedsprzedaży już od 199zł
Iron Maiden ogłasza koncert w Polsce, 3 lipca 2016 na światowej trasie The Book of Souls
Ceny biletów:
    - 199zł, 249zł - trybuny
    - 229zł - płyta

Informacje dot. organizacji koncertu: pobierz


UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

IRON MAIDEN


IRON MAIDEN OGŁASZA KONCERT W POLSCE

3 LIPCA 2016 NA ŚWIATOWEJ TRASIE THE BOOK OF SOULS


NOWY ALBUM “THE BOOK OF SOULS”

ZADEBIUTOWAŁ NA #1 W POLSCE I W PONAD 40 KRAJACH NA CAŁYM ŚWIECIE


Legenda rocka Iron Maiden, którego nowy podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi wreszcie na Stadionie we Wrocławiu 3-ego lipca 2016.
Komentarz Bruce'a:

Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że ​​nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć  wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość.

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age, a gościem specjalnym jest Anthrax.

Nowy album The Book Of Souls zadebiutował na # 1 w 24 terytoriach: Argentyna, Austria, Belgia, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. PLUS na # 1 w dalszych 19 krajach: w których wyniki sprzedaży detalicznej nie są już publikowane, jedyne digital: Boliwia, Bułgaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Indie, Litwa, Luksemburg, Nepal, Nikaragua, Panama, Papua Nowa Gwinea, Paragwaj, Peru, Rumunii, na Słowacji. Album zadebiutował na 2 miejscu także w Australii, Kanadzie, Danii, Francji, Irlandii i Nowej Zelandii, # 3 w Turcji i # 4 w USA i RPA.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Stadion Wrocław, Al. Śląska 1, Wrocław

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook