Brit Floyd – The World's Greatest Pink Floyd Show

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 159zł
Po ciepło przyjętym ogłoszeniu koncertu na warszawskim Torwarze z radością informujemy, że Brit Floyd po raz pierwszy odwiedzi Zabrze! Najsłynniejsze utwory Pink Floyd już 15 listopada w Domu Muzyki i Tańca.
Ceny biletów - Warszawa:
    - 299zł, 249zł - płyta
    - 229zł, 199zł, 159zł - sektory

Ceny biletów - Zabrze:
    - 299zł, 249zł, 229zł, 199zł, 159zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

Live Nation z dumą prezentuje:


ŚWIATOWY FENOMEM…

PONAD MILION BILETÓW SPRZEDANYCH NA CAŁYM ŚWIECIE!


BRIT FLOYD


The World's Greatest Pink Floyd Show


Space and Time CONTINUUM

ŚWIATOWA TRASA 2016

15 listopada, Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

16 listopada, Torwar, Warszawa


Po ciepło przyjętym ogłoszeniu koncertu na warszawskim Torwarze z radością informujemy, że Brit Floyd po raz pierwszy odwiedzi Zabrze! Najsłynniejsze utwory Pink Floyd już 15 listopada w Domu Muzyki i Tańca.

Po wielkim sukcesie trasy z 2015 roku, która objęła aż 146 koncertów na całym świecie, Brit Floyd, The World’s Greatest Pink Floyd Show, powraca do Europy w 2016 roku, aby kontynuować tę wspaniałą podróż przez 50 lat twórczości Pink Floyd. Oprócz ulubionych utworów z The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall czy The Division Bell nie zabraknie również innych, mniej znanych kawałków z bogatego katalogu klasyków rocka. Brit Floyd uraczy publiczność zapierającym dech w piersiach, odegranym w całości utworem Echoes, pochodzącym z albumu Meddle. Nie zabraknie również innych muzycznych perełek z repertuaru Pink Floyd!

Po ubiegłorocznym sukcesie „Space and Time TourDamian Darlington – wokalista, gitarzysta i muzyczny dyrektor Brit Floyd powiedział: „Reakcja publiczności była tak fenomenalna, że zdecydowaliśmy się kontynuować ją w 2016 roku jako Space and Time CONTINUUM. Przygotowaliśmy jeszcze ciekawsze show, które chcemy pokazać wszystkim. Jest tak bardzo dużo dobrych utworów w całym dorobku Pink Floyd i zdecydowanie będziemy się starali dodać kilka nowych utworów, nie zapominając jednocześnie o ulubionych utworach publiczności”.

Brit FloydSpace and Time CONTINUUM to spektakularny pokaz światła i projekcji wizualnych o wartości miliona dolarów. To również obietnica najbardziej ambitnego i najlepszego z koncertów zespołu, jakie powstały do tej pory.

„Idealne rockowe show” – LA Times

„Wspaniałe… Muzyczne arcydzieło” – Ticketmaster

Timing koncertu:

18:00 otwarcie bram
19:00 Brit Floyd

*W trakcie koncertu przewidywana jest przerwa

Podane godziny mogą ulec zmianie.

www.britfloyd.com
www.facebook.com/britfloydshow
www.youtube.com/britfloydshow
www.twitter.com/britfloyd

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Dom Muzyki i Tańca, Gen. De Gaullea 17, Zabrze
  • Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook