Placebo, support: The Mirror Trap

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Placebo, świętując 20 rocznicę wydania pokrytego platyną debiutanckiego albumu zatytułowanego ’Placebo’, wyrusza w światową trasę koncertową.
Ceny biletów:
    - 279zł - Golden Circle Early Entrance
    - 229zł - Golden Circle
    - 179zł - Płyta
    - 199zł - Trybuny

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Bilety:

Bilety dostępne już tylko na stronie: http://www.livenation.pl/show/818491/placebo/Warsaw/2016-10-29/en

Szczegóły wydarzenia

PLACEBO


PLACEBO ŚWIĘTUJE 20 ROCZNICĘ ŚWIATOWĄ TRASĄ

29 PAŹDZIERNIKA, WARSZAWA, TORWAR


Placebo, świętując 20 rocznicę wydania pokrytego platyną debiutanckiego albumu zatytułowanego ’Placebo’, wyrusza w światową trasę koncertową.

Pierwsza część trasy ’20 Years of Placebo’ rozpocznie się w Danii 13 października a zakończy w Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016. Kolejne daty na 2017 rok będą ogłoszone później.

Zespół obiecuje grać utwory pochodzące z wszystkich dotychczasowych płyt. Brian Molko droczy się z fanami…

Powiem, że set lista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, czego fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20 rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak ’Pure Morning’ czy ’Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek’.

THE MIRROR TRAP ZAGRA JAKO SUPPORT PLACEBO

Warszawski występ zespołu Placebo poprzedzi koncert utalentowanej szkockiej formacji indie rockowej, The Mirror Trap! Karierę rozpoczęli wydanym w 2014 roku pełnym pasji albumem „Stay Young”, zawierającym takie hity, jak „Killing Time”, „Westminster Ghost Story” oraz „Bell Street”. Jeszcze w tym samym roku grupa została dostrzeżona przez samego Briana Molko, dzięki czemu The Mirror Trap wyruszyło jako support Placebo w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Lider zespołu, dynamiczny Gary Moore, jest wyróżniającą się postacią na tle innych współczesnych wokalistów. Nowy płyta zespołu, „Simulations”, została nagrana w niesławnym Karma Studios w Tajlandii, gdzie ostatnio gościli także The Libertines, Young Guns oraz Enter Shikari. Z jednej strony album przenosi nas w czasy klasycznego indie rocka z lat 90., z drugiej zaś strony w tekstach porusza wątki bliskie współczesnym, młodym ludziom – takie jak życie w erze komputerów i smartfonów. „Simulations” trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii już 8 lipca.

*Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook