Rap Stacja Festiwal 2017

Rap Stacja Festiwal 2017

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów (karnet):
    - 70zł - I pula (do 15.05)
    - 80zł - II pula do 31.06)
    - 90zł - III pula (do 06.07)
    - 100zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

RAP STACJA FESTIWAL


07-08 lipca 2016 Wolsztyn


Przed nami druga edycja festiwalu kultury hip - hop w jego pełnym wymiarze. Koncerty największych rapowych gwiazd, Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. - to wszystko znajdziecie w drugi weekend lipca w Wolsztynie. W miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą i cudownymi mieszkańcami.

Po udanej pierwszej edycji cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na drugie otwarcie festiwalu przez duże „F”. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej.

Dwa dni bez snu - taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem będą dobiegały imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, to ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Popołudniu w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.

KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM, GURAL, ŻABSON, BEDOES, ANTONE to tylko niektóre składy, które pojawią się podczas RAP STACJA FESTIWAL. Będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.

Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!

WIDZIMY SIĘ W DRUGI WEEKEND LIPCA NA RAP STACJA FESTIWAL W WOLSZTYNIE!!!


Wolsztyn – miasto położone 70 km. od Poznania w kierunku Zielonej Góry.

Dojazd: połączenie kolejowe z Poznania i Leszna, oraz autobusy z Zielonej Góry i Nowego Tomyśla.

Baza noclegowa: pole namiotowe, domki kampingowe, kwatery prywatne, motele, pensjonaty i hotele – dla każdego coś miłego! Wszystko położone w lesie nad brzegiem jeziora.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Wolsztyn, Wolsztyn, Wolsztyn

Facebook: https://www.facebook.com/events/101137010457262/?active_tab=about

Facebook