Summerburst Baltic 2016

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

ACTUS HUMANUS: MARTYNA PASTUSZKA / MARCIN ŚWIĄTKIEWICZ

Ratusz Staromiejski, Gdańsk, Gdańsk

13.12.2017

Actus Humanus 2017 NATIVITAS

13.12.2017 - 17.12.2017

Kiedy: 11.6.2016 - 11.6.2016

DAVID GUETTA, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, AFROJACK, ALESSO, STEVE ANGELLO, DON DIABLO, NERVO, NERO, W&W, BASSJACKERS, DISCIPLES, ALAN WALKER, MATTN ... i ponad 20 największych gwiazd muzyki elektronicznej.
Ceny biletów:
    - 335zł - Karnet 2-dnowy
    - 55zł - Pole namiotowe

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

SUMMERBURST BALTIC 2016


Litwa po raz pierwszy rozpocznie lato ze skandynawskim festiwalem Summerburst Baltic


Litwa rozpocznie lato 2016 z Summerburst Baltic, festiwalem znanym jako największe wydarzenie z muzyką elektroniczną w Skandynawii. Przez pięć lat z rzędu Summerburst był organizowany w Szwecji i przyciągał tłumy międzynarodowych artystów. W tym roku festiwal będzie organizowany poza Szwecją po raz pierwszy w historii. Dwudniowy festiwal Summerburst Baltic odbędzie się 11 i 12 czerwca w Vingis Park, centrum Wilna – stolicy Litwy.

Mamy przyjemność ogłosić, że słynny festiwal Summerburst Baltic odbędzie się po raz pierwszy na Litwie. Dwa dni i dwie noce najlepszej elektronicznej muzyki granej przez najlepszych na świecie DJów i artystów stanie się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów muzyki.” – powiedział dyrektor festiwalu reprezentujący litewski oddział Live Nation Deividas Afarjanc.

Pomimo, że rozpoczął się dopiero w 2011 roku, Summerburst szybko ugruntował swoją pozycję jednego z najlepszych festiwali w Europie. Rok po roku przyciągał najpopularniejszych artystów grających house, elektronikę i dance. Po wyprzedanej edycji z 2011 roku, Summerburst 2012 rozegrał się jednocześnie w dwóch miastach – Goteborgu i Sztokholmie. Festiwal przekształcił centra tych miast w ogromny klub, który przyciągnął ponad 120 tysięcy osób w obu miastach. Latem 2016 roku największa skandynawska impreza rozwinie się o trzeci festiwal – Summerburst Baltic. Nowy festiwal, największy tego typu w krajach bałtyckich, będzie organizowany przez Live Nation Litwa. Impreza odbędzie się w Vingis Park w Wilnie 11 i 12 czerwca.

Początek lata na Litwie zapowiada się gorąco w towarzystwie międzynarodowej sławy francuskiego DJa i producenta Davida Guetty i norweskiego DJa i producenta Kygo. Obaj będą headlinerami pierwszej edycji Summerburst Baltic.

Line up: DAVID GUETTA, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, AFROJACK, ALESSO, STEVE ANGELLO, DON DIABLO, NERVO, NERO, W&W, BASSJACKERS, DISCIPLES, ALAN WALKER, MATTN ... i ponad 20 największych gwiazd muzyki elektronicznej.

Po ciemnych i zimnych zimowych miesiącach ponownie nadchodzi lato, Litwini są gotowi na imprezę, a Summerburst Baltic czeka na nich z otwartymi ramionami.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Facebook