Hucci, support: Paszczak, CoCieTrapy

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - I pula
    - 29zł - II pula

Szczegóły wydarzenia

HUCCI

Hucci, czyli Oliver O’Neill, to brytyjski producent trap z Brighton, który szeroką sławę zyskał już jako 16-stolatek, publikując swoją muzykę na Soundcloud. Szybko dostrzeżony (mdzy inn. przez Ellie Goulding, Bro Safari, czy What So Not) za swoje unikalne brzmienie i innowacyjne podejście do gatunku, stał się jedną z największych nadziei sceny muzyki elektronicznej.

Od tamtej pory nieustannie rozwija swój styl, na który składają się tak utwory delikatne i zmysłowe, jak i mocne i energetyczne. Jak nikt potrafi łączyć miękkie, czyste sample z tradycyjnym beat’em trapu. Sam Hucci określa swój styl mianem eklektycznego, wskazując z jednej strony na Lexa Lugera, z drugiej na Baauera, a także podkreślając hip-hopowe korzenie swoich inspiracji (Clams Casino, AraabMuzik).

Współpracował z wykonawcami różnych gatunków (mdzy inn. Stooki Sound, Game Face, G FrSH, Gabrielle Aplin). Ma na koncie dwie epki (Novacane, Rose Gold), a w ubiegłym roku wydał pierwszy album długogrający (404). Również od 2015 r. prowadzi dość tajemniczy projekt wydawniczy pod nazwą Veyron Arche.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook