Rootzmans, support: Simonu

Rootzmans, support: Simonu

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Ceny biletów:
    - 15zł

Szczegóły wydarzenia

ROOTZMANS, support: SIMONU

Klub Zaścianek zaprasza na koncert zespołu Rootzmans! Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2016 roku; początek o 20:00, wstęp od 19:00. Jako support wystąpi Simonu.

Rootzmans to wyjątkowy zespół na naszej scenie muzycznej, bowiem trzon grupy tworzą tata (Mariusz), dwaj bracia (Piotr i Paweł) i ich wujek (Damian) oraz przyjaciele (Adrian i Bartek). Rootzmans to wspaniała dawka muzyki reggae, z wyjątkowymi przebojowymi tekstami oraz bogatym instrumentarium. Zespół jest finalistą muzycznego show Must Be The Music. Obecnie zespół kończy prace nad debiutancką płytą, której premiera planowana jest w tym roku.

Utwór „Różni Nas wiele” zapowiada to wydawnictwo i ma już ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube oraz jest grany w rozgłośniach radiowych w całym kraju:
http://www.youtube.com/watch?v=XNNG9E4cFlA

Muzykę Rootzmans pokochała polska publiczność co przełożyło się na wielotysięczne głosy smsy od początku udziału zespołu w programie. Z każdą niedzielną emisją nowego odcinka programu zespół wygrywał kolejne etapy muzycznego show Must Be The Music. Polska zakochała się w muzyce Rootzmans, dzięki czemu zespół stał się finalistą programu!

Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty na festiwalach, dniach miast, dożynkach, eventach oraz trasy koncertowe z takimi gwiazdami jak Enej czy Maleo Reggae Rockers.

Simonu - młody, krakowski wokalista, mc, konferansjer i były prowadzący Reggae Jam w eLO RMF. Wykonuje szeroko pojętą muzykę reggae, dancehall, a nawet akustyczną. Inspiruje się surfurskim reggae, ale też klasycznym dancehallem. Działa niezależnie od trendów, na własną rękę stawia kroki na scenie. Występował na jednej scenie z takimi artystami, jak Junior Stress, Quebonafide, Deadly Hunta, Jamalski, Gutek czy Chieftain Joseph. Podczas pierwszej edycji Burning Sun Festiwal dzielił jedną scenę z Jahdasem i Pozyton Sound. Prowadził także takie eventy, jak Hip Hop Fiesta czy United Lions Reggae Fest.  Otwarty na współpracę z ludźmi nadającymi na tych samych falach, zakręcony Krakus z ciętym językiem.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook