Kali " Krime Story Tour "

Kali " Krime Story Tour "

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 40zł

Szczegóły wydarzenia

KALI - Krime Story Tour

Zgodnie z obietnicą przekazaną podczas specjalnego występu z Sinfoniettą Cracovia w ICE Kraków, Kali powraca do Krakowa na swój pierwszy pełny występ od czasu rozpoczęcia solowej kariery.

Urodzony i wychowany w Krakowie Kali wiąże z tym miastem największy sentyment. Wydana przez Zooteka Records w 2002 roku płyta FIRMA "Z Dedykacją Dla Ulicy" była początkiem drogi do miejsca, gdzie artysta jest w tej chwii. Setki milionów wyświetleń i dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt stawiają Kaliego w ścisłym rankingu najpopularniejszych artystów hip-hopowych w kraju. Jeden z ostatnich teledysków "Braci Się Nie Traci", który nagrał z Popkiem osiągnął w ciągu jednego dnia, aż milion wyświetleń !!!
 
W grudniu podczas organizowanych przez Zootekę Mistrzostw Świata Dj'ów IDA Kali miał okazje wystąpić w Krakowie po raz pierwszy od ponad 5 lat. Niespełna dwudziestominutowy występ z jedną najlepszych na świecie orkiestr smyczkowych był tylko zapowiedzią pełnego koncertu jaki zaplanowaliśmy dla Was w kwietniu w klubie Rotunda.

24 kwietnia Kali powróci do Rotundy, gdzie wszystko się zaczeło. To tutaj jesienią 2001 roku Firma wystąpiła po raz pierwszy z numerem z płyty KRK RAP ATAK. Koncert Kaliego w Krakowie odbędzie się dokładnie w dniu premiery jego najnowszej płyty "Krime Story".

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook