Freaki Afryki - koncert freaków

Freaki Afryki - koncert freaków

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Freaki Afryki - koncert freaków


Z wielką przyjemnością zapraszamy na 4. KONCERT FREAKÓW, organizowany w ramach Festiwalu FREAKI AFRYKI, który odbędzie się 13 maja w "Starym Klasztorze" we Wrocławiu!

Tego wieczoru wystąpią nasi festiwalowi goście specjalni: niekwestionowany mistrz bębnów djembe z Gwinei, będący członkiem legendarnej grupy "Sewa Kan" Mamady'ego Keita- BABARA BANGOURA oraz znakomita gwinejska tancerka FADIMA KONATE. Artyści zaprezentują się wspólnie z zespołem SEWA KAFFO- łączącym w swojej muzyce jazzowe, folkowe i etniczne brzmienia. Muzykom towarzyszyć będą tancerki szkoły tańca Afrotonika z Anetą Szlachetą na czele, gwinejski dundunista Gaspard Conde oraz pochodzący z Senegalu muzyk Amadou Fola.

Nasz Festiwal ma wymiar nie tylko międzykulturowy, ale także międzypokoleniowy! To już tradycja, że przed przed koncertem głównym, podczas specjalnie przygotowanych pokazów swoje umiejętności zademonstrują: studenci Mariusza Raźnego (Pracownia Bębnów) oraz Kuby Lichwy, a także niesamowita grupa seniorów, która co roku podbija serca publiczności oraz pozostałe grupy prowadzone przez tancerkę Anetę Szlachetę (Afrotonika). Po koncercie zapraszamy after party, które poprowadzi Ewer Afro.Selecta!!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Facebook: http://www.facebook.com/events/215498022261555/

Facebook