Juwenalia Krakowskie: Kult, Lemon, Happysad, Rusty Cage, O.S.T.R.

Juwenalia Krakowskie: Kult, Lemon, Happysad, Rusty Cage, O.S.T.R.

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
    - 25zł / 30zł - ulgowy
    - 40zł / 45zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

Juwenalia Krakowskie
12 maja 2016
Wielki Juwenaliowy Koncert Plenerowy

RUSTY CAGE
Krakowski zespół Rusty Cage całymi garściami czerpie z tradycji amerykańskiego hard rocka. Swoją działalność grupa rozpoczeław 2011 roku – od tego czasu wydała aż trzy soczyste albumy.

O.S.T.R.
O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista i raper; jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce, który na scenie hiphopowej w kraju osiągnął już właściwie wszystko. Jazzująca twórczość „Ostrego” to najlepsza wizytówka polskiego rapu.

HAPPYSAD
„Rock regresywny” – tak swego czasu swoją twórczość określił sam happysad. Zespół unika przekombinowania, skupia się natomiast na tworzeniu intymnego, lirycznego klimatu. Melodyjne piosenki grupy od razu wpadają w ucho i przekonują do tańca lub choć wspólnego śpiewania.

LEMON
Muzyka grupy LemoN to zarówno drapieżne rockowe kompozycje, jak i kojące ballady. Łemkowskie korzenie wokalisty – Igora Herbuta – można wręcz usłyszeć; zarówno w nostalgicznych kompozycjach, jak i intrygujących wschodnich zaśpiewach. LemON to zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie – może trafić na pierwsze miejsca list przebojów.

KULT
Czy Kult w ogóle komukolwiek w Polsce trzeba przedstawiać? Być może nie byłoby przesadą stwierdzenie, że to najważniejszy polski zespół rockowy. Każda płyta Kultu wręcz z miejsca stawała się klasykiem, co udowadnia ilość przebojów stworzonych przez zespół. Mimo upływu lat koncerty grupy to niezwykle energetyczne widowiska, co potwierdzi każdy, kto choć raz był na występie Kultu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook