Wybory Najmilszej Studentki Krakowa, Wieczór Stand Up Comedy - R.Rutkowski, D.Gadowski, K.Piasecka

Wybory Najmilszej Studentki Krakowa, Wieczór Stand Up Comedy - R.Rutkowski, D.Gadowski, K.Piasecka

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Stand-Up

03.02.2018

Ceny biletów:
    - 15zł - ulgowy
    - 30zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

Juwenalia Krakowskie
11 maja 2016
Wybory Najmilszej Studentki Krakowa
Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy

Juwenalia Krakowskie nie mogą się odbyć bez wyboru Najmilszej Studentki Krakowa. O ten zaszczytny tytuł reprezentantki krakowskich uczelni wyższych będą walczyć podczas zabawnych konkurencji na scenie Klubu Studio, zaś całość wydarzenia poprowadzi znany m.in. z Grupy AD HOC i Kabaretu PUK Alan Pakosz. Po wyborach zapraszamy na Juwenaliowy Wieczór – Stand Up Comedy, prowadzony przez Katarzynę Piasecką.

Wystąpią:

Rafał Rutkowski – jedyny stand-uper wśród aktorów. Przybliża publiczności życie faceta po czterdziestce. Bacznie obserwuje życie społeczno-polityczne, a także dzieli się spostrzeżeniami charakteryzującymi dojrzałą głowę rodziny starającą odnaleźć się w trudnych rolach męża i ojca. Wielokrotnie występował ze swoim programem stand-up comedy w TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych”.

Dariusz Gadowski – człowiek o wielu zainteresowaniach i znikomej wytrwałości. Baczny obserwator rzeczywistości. Wie, jak należy się zachować w danej sytuacji, ale uwielbia robić inaczej żeby sprawdzić, co ciekawego się wydarzy. Na scenie jest otwarty i szczery do bólu. Unika ludzi bez poczucia humoru. Należy do niespecjalnie dumnych mieszkańców Koszalina.

Katarzyna Piasecka – królowa stand-upu w Polsce. Od lat na scenie. Jak nikt inny radzi sobie z widownią. Żywy, emocjonalny kontakt z publicznością to jej znak rozpoznawczy. Obok tego oferuje niezmiernie interesujące spostrzeżenia w kwestiach obyczajowych i różnic między kobietami a mężczyznami.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook