670 Urodziny Bydgoszczy: Imany, Moya Brennan, Anka, Goose Bumps

670 Urodziny Bydgoszczy: Imany, Moya Brennan, Anka, Goose Bumps

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 29zł - w przedsprzedaży
    - 39zł - od 16 czerwca

Szczegóły wydarzenia

670 Urodziny Bydgoszczy: Imany, Moya Brennan, Anka, Goose Bumps

IMANY
Francuska piosenkarka pop/folk zadebiutowała na scenie w 2010 roku, w 2011 roku wydała swój pierwszy album zatytułowany pierwszy The Shape of a Broken Heart, który zdobył uznanie krytyków oraz pokrył się platyna we Francji, Włoszech, Grecji i Polsce. W jej muzyce odnaleźć można wpływy Tracy Chapman i Billie Holiday. W tym roku ukaże się kolejny album wokalistki promowany obecnie utworem 'There Were Tears'.

MOYA
Moya Brennan ikona irlandzkiej muzyki, harfistka, wokalistka zespołu Clannad. Wcześniej znana jako Maire Brennan nagrała longplaye Maire, Misty Eyed Adventures , Perfect Time roku oraz nominowany do nagrody Grammy Whisper To The Wild Water z 1999 roku. Jej niesamowity głos stał się powszechnie znany dzięki sukcesom zespołu Clannad. Muzyka Clannad wielokrotnie pojawiała się w znanych produkcjach filmowych: serial Harry's Game (również w filmie Czas patriotów), Ostatni Mohikanin czy Robin z Sherwood. Singiel In A Life time, Moya zaśpiewała razem z Bono. Od 2002 roku występuje jako Moya Brennan. Wydała albumy: Two Horizons, An Irish Christmas, Signature, Heart Strings, Voices & Harps, Affinity.

ANKA
Urodzona w Bydgoszczy, wokalistka i multiinstrumentalistka. Przygodę z muzyką rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Gra na pianinie, flecie poprzecznym i saksofonie. Po studiach fletu klasycznego na Akademii Muzycznej w Katowicach studiuje w Warszawie, gdzie rozpoczyna grać jazz na saksofonie. Po roku wyjeżdża do Francji aby studiować w Paryskim Konserwatorium. Ania przez kilka lat współpracowała z wieloma artystami: Irena Santor, Seal, Wax Tailor, Dave Liebman, Rido Bayonne, Hilare Penda. Koncertowała w wielu salach koncertowych i programach telewizyjnych na całym świecie: Filharmonia Narodowa w Warszawie, Opera Narodowa w Warszawie, Radio Pik, LʼElysée Montmarte, Sunside, La Scene Bastile, Cité de la Musique, TF1, France 2, TVP 1, TVP 2 oraz w wielu innych.

GOOSE BUMPS
Goose Bumps to sekstet acapella założony w 2015 roku. Repertuar grupy stanowią utwory Pop, Electronic, Hip-Hop, R&B. Skład zespołu to: Paweł Skiba - dusza towarzystwa i encyklopedia dowcipów. Dominik Skrzyniarz - kierownik artystyczny zespołu, a także aranżer. W zespole trzyma wszystko i wszystkich w ryzach. Marcin Murat - kompozytor, producent, aranżer i inżynier dźwięku. W zespole sprawia swoim basem, że drżą nie tylko membrany głośników, Krzysztof Gawron - oaza spokoju i mistrz zaraźliwego śmiechu. W zespole odpowiedzialny za wszystkie smaczki w górnych partiach wokalnych, Michał Jabłoński znany jako MIC Bandit. Mistrz beat boxu. Potrafi imitować wszystkie dźwięki otaczającego świata. Tadeusz Seibert - zwierzę sceniczne, żywa energia o nie wyczerapnym źródle. W 2016 roku Goose Bumps jest uczestnikiem XI edycji programu Must Be The Music.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook