Esperanza Spalding

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 149zł
Esperanza Spalding, która występowała wszędzie – od gali Oskarowej po Biały Dom - rozpocznie wielką trasę koncertową wspierającą promocję albumu "Emily's D+Evolution", w ramach której odwiedzi Polskę.
Ceny biletów:
    - 199zł, 179zł, 149zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i klub Stodoła prezentują:


ESPERANZA SPALDING


29 czerwca, klub Stodoła, Warszawa

30 czerwca, Stary Maneż, Gdańsk


29 czerwca 2016 – Klub Stodoła

  • 19:00 Otwarcie bram
  • 20:00 Emily's D+Evolution

* Uwaga ! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.


Esperanza Spalding, czterokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, w ciągu swojej dziesięcioletniej kariery błyskotliwie łączy gatunki przekraczając ich granice. Występowała na gali rozdania Oscarów, Grammy oraz nagród Nobla i kilkukrotnie w Białym Domu. Mierząc jej dokonania, Spalding osiągnęła w ciągu 31 lat życia więcej, niż niektórzy starsi artyści, a to dopiero początek jej artystycznej podróży!

Nowy projekt Esperanzy Spalding, „Emily’s D+Evolution” (wydana 4 marca przez wytwórnię Concord), to jej świeża, artystyczna wizja. Album jest koprodukcją Esperanzy oraz Tony’ego Visconti (związanego z Davidem Bowiem). Esperanza skompletowała nowy zespół do „Emily’s D+Evolution” wliczając w to gitarzystę Matthew Stevens (związanego z Christianem Scottem) oraz perkusistę Karriem Riggins (związaną z Madlib i Erykah Badu). Niektóre z jedenastu utworów znajdujących się na albumie zostały nagrane przed małą publicznością w studiu w Los Angeles. Rezultatem tego jest nieziemski, kosmiczny soul, kinetyczne utwory, które tryskają energią oraz życiem. Pierwszy numer z albumu, „Good Lava” prezentuje wielką salwę: mocne riffy zdublowane elektrycznym basem i zniekształconymi dźwiękami gitary oraz chwytliwą melodią.

Esperanza Spalding, która występowała wszędzie – od gali Oskarowej po Biały Dom – rozpocznie wielką trasę koncertową wspierającą promocję albumu “Emily’s D+Evolution”, w ramach której odwiedzi Polskę.


Website: http://www.esperanzaspalding.com/#emily

Facebook: https://www.facebook.com/EsperanzaSpalding

Twitter: https://twitter.com/EspeSpalding

Instagram: https://instagram.com/esperanzaspalding/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa
  • Stary Maneż, ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook