Steve Vai

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 130zł
Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że 20 czerwca w warszawskiej Progresji, w ramach Passion and Warfare 25th Anniversary Tour, wystąpi Steve Vai!
Ceny biletów:
    - 130zł - w przedsprzedaży
    - 150zł - w dniu imprezy

Meet&Greet:;

 

Wyjątkowa okazja dla fanów - Steve Vai wprowadził do sprzedaży pakiety meet&greet na warszawski koncert! Szczegóły w poniższym linku.
Ważne: uczestnicy meet&greet muszą oddzielnie zakupić także bilet na koncert!

Meet&Greet kupisz tutaj: http://future-beat.com/event.cfm?id=238012&cart

Szczegóły wydarzenia

Steve Vai


Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że 20 czerwca w warszawskiej Progresji, w ramach Passion and Warfare 25th Anniversary Tour, wystąpi Steve Vai!

Vai jest prawdziwym wirtuozem gitary, wizjonerskim kompozytorem i producentem muzycznym, uznawanym powszechnie za jednego z najlepszych gitarzystów wszechczasów. Gry na gitarze zaczął się uczyć w wieku 12 lat od samego Joe Satrianiego, zaś w wieku lat 18 zaczął karierę u boku Franka Zappy. Przez te wszystkie lata zdobył wiele nagród – od statuetek Grammy zaczynają, a na Les Paul Awards kończąc. Na swoim koncie ma około 60 płyt, a w jego dyskografii znajdują się m.in. albumy nagrane wspólnie z Zappą, Davidem Lee Rothem czy Whitesnake. Vai wciąż uczy też młodych adeptów sztuki grania na gitarze, m.in. w ramach Vai Academy.

Na 2016 rok przypada 25. rocznica wydania albumu „Passion and Warfare”, dlatego tegoroczna trasa koncertowa będzie wyjątkowa.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Gdzie:

  • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Facebook