Łowcy x Kamp! Dj set (Michał Słodowy) x MiT

Łowcy x Kamp! Dj set (Michał Słodowy) x MiT

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

ŁOWCY!!!! Jesteśmy cały czas na bakier z tym co niektórzy nazywają "normalne".

W Soho Kamp! Dj Set pojawi się w składzie „instant”, za sprzętem stanie Michał Słodowy, który z całą pewnością „osłodzi” Wam początek majówki.

KAMP! to prawdziwy fenomen na polskiej scenie. Ich muzykę cenią nawet największe muzyczne marudy. Współpracowali z gigantami muzyki, a ich bity wprawiały w ruch niejedną nóżkę. Zaczynali skromnie powoli podbijając rynek Polsk, by następnie z epką i dwoma singlami wyruszyć na podbój świata. Udało się, w 2011 światło dzienne ujrzał ich międzynarodowy singiel – „Cairo”, wydany nakładem portugalskiej wytwórni Discotexas. Fani Brodki pokochali Kamp! za remix „Dancing Shoes”.

W 2012 roku panowie wydali swój pierwszy album, który rozszedł się z prędkością dźwięku ze sklepowych półek.

Choć panowie, niejednokrotnie mówili, że ich muzyka to klasyczne tech-duby, po pierwszym kontakcie z Kamp! od razu słychać, że inspiracje czerpali między innymi z twórczości Bowie’go, francuskich fal, skandynawskiej elektroniki czy zamiłowania do wytwórni DFA.

xxx

MIT to dj’ski duet który tworzą:
Michał Chamski - Haman i Tomasz Dąbrowski – TomTo. Można by powiedzieć, że od dziecka byli na siebie skazani. Wychowywali się na jednym podwórku, mieszkali nawet w tej samej klatce. I choć wcześniej występowali solo, ich muzyczne losy z czasem zaczęły się łączyć. Powstały w 2009 roku duet o nazwie MiT okazał się świetnym posunięciem. Z podwójną siłą zaczęli podbija serca słuchaczy i bywalców zwłaszcza trójmiejskich klubów i nie tylko. Dzisiaj, pomimo wielu sukcesów (od 2011 roku na przykład duet może poszczycić się rezydenturą sopockiego klubu Sfinks700), chłopaki zachowali własne muzyczne idee i pokorę do tego, co robią. Traktują muzykę jako sposób na realizowanie swoich pasji. Doskonale wyselekcjonowane numery sprawiają, że ich sety brzmią zawsze świeżo i unikatowo. Chłopaki tylko w 2014 roku mieli okazje zagrać na nie jednej scenie obok naprawdę mocnych nazwisk światowej sceny klubowej takich jak choćby: Anja Schneider, Ben Pearce, Terry Francis, Tom Flynn czy Doctor Dru a także na Festiwalu Open'er w Gdyni i słynnym Big Boat Party na morzu bałtyckim. W 2015 roku zagrali na zimowym festiwalu So Sno Winter Music Festival we włoskich Alpach. W zestawieniu 100 najpopulraniejszych dj-ów 2015 roku zajeli 65 miejsce

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook