Love Message Festival 2016

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 45zł / 55zł / 65zł - stojący (I pula / II pula / w dniu imprezy)
    - 290zł - VIP

Szczegóły wydarzenia

Love Message Festival


6 sierpnia 2016 roku w Łebie odbędzie się wielkie wydarzenie muzyczne. Agencja Events Management wraz z Gminą Miejską Łeba zorganizują wielki Festiwal w klimacie lat 90'tych pn. "Łeba Love Message Festival". Pod tą marką odbędzie się kilka dużych imprez nie tylko w Polsce ale także zagranicą.

Będzie to impreza masowa, płatna, nastawiona na ponad 10 tyś uczestników. Festiwal będzie trwał ponad 6 godzin. Tego dnia na scenie, która powstanie na placu przy Szkole Podstawowej w Łebie, na żywo wystąpi sześciu znanych wykonawców zagranicznych z tamtych lat. Na chwilę obecną znamy czterech z sześciu wykonawców tego festiwalu, a są to m.in.: Mr President, znany z takich hitów jak "Coco Jambo", zespół Loona "Bailando", Nana "Lonely" czy Fun Factory "I Wanna Be With U".

Od lutego ruszy także promocja Ogólnopolska całego wydarzenia. Patronat Ogólnopolski obejmie Radio VOX FM. Pojawią się gadżety festiwalowe takie jak m.in.: koszulki, kubki czy czapki. Nasz portal z wielką przyjemnością objął patronatem medialnym tą imprezę.

- Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie w naszym regionie. Przez cały sezon wakacyjny hostessy będą odwiedzały różne miejscowości nadmorskie i będą zachęcały ludzi do przyjazdu do Łeby. Jak widać zapowiada się naprawdę gorący sezon tego lata w Łebie, pełen wielu atrakcji dla odwiedzających nas gości - mówi Michał Sałata, asystent Burmistrza Miasta Łeby ds. Kultury i Sportu.

Wystąpią:
- Mr President
- Loona
- Fun Factory
- Nana
- ??? (już niebawem zdradzimy)
- ??? (zdradzimy nieco pozniej... :) )

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Plac przy Orliku, Tysiąclecia, Łeba

Facebook