Wieczór z Gwiazdą: Giulio Boschetti

Wieczór z Gwiazdą: Giulio Boschetti

Sprzedaż wstrzymana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Ceny biletów:

    Gdańsk:
    - 120zł, 100zł, 80zł

    Poznań:
    - 120zł, 100zł, 65zł, 45zł

Szczegóły wydarzenia

Wieczór z Gwiazdą: Giulio Boschetti

Giulio Boschetti - serca polskiej publiczności zdobył wcielając się w rolę Nabucco z opery G. Verdiego, którą podziwiali widzowie od Suwałk, Torunia, Warszawy po Opole, Zabrze i Kraków.

Jeden z portali kulturalnych pisał o nim: „absolutnie podbił serca widowni zgromadzonej w Krakowskiej Filharmonii. Boski Giulio! Śpiewak przystojny, charyzmatyczny, o niebywałym barytonowym głosie oraz niebanalnych umiejętnościach aktorskich ...".

Od wielu lat współpracuje stale również z Tiroler Festspiele Erl, Teatro Lirico Sperimentale w Spoleto, Teatro Cervantes w Maladze. Z wielkim powodzeniem koncertuje również w Szwajcarii, Austrii i w Niemczech, gdzie przyciąga publiczność najsłynniejszych sal, jak Beethovenhalle (Bonn), Alter Oper (Frankfurt), a także słynnych filharmonii – Monachijska, Berlińska, Gewandhaus. Tym razem wystąpi jako gwiazda wieczoru w towarzystwie dwóch pięknych sopranistek: Moniki Michaliszyn i Moniki Piechaczek. W programie bardziej lub mniej poważne hity z oper G. Verdiego, G. Rossiniego, G. Pucciniego, a także namiętne pieśni neapolitańskie. Solistom towarzyszyć będzie Roncole Verdi Orchestra pod dyrekcja cenionego dyrygenta Jerzego Salwarowskiego.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook