Twenty One Pillots

Twenty One Pillots
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety wyprzedane!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Już 3 listopada 2016 roku twenty one pilots po raz pierwszy zawitają do Polski w ramach światowej trasy EMØTIØNAL RØADSHØW! Zespół zagra na warszawskim Torwarze.
Ceny biletów:
    - 140zł - Płyta (stojące)
    - 125zł - Trybuny (siedzące)

Szczegóły wydarzenia

Twenty One Pillots


Już 3 listopada 2016 roku twenty one pilots po raz pierwszy zawitają do Polski w ramach światowej trasy EMØTIØNAL RØADSHØW! Zespół zagra na warszawskim Torwarze.

Muzyka Twenty One Pillots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych koncertów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie.

Zespół powstał w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu „Twenty One Pilots”. Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - „Regional At Best” i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! at the Disco, Paramore) i wkrótce podpisali z nimi kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - „Vessel”, promowana przez singiel „Car Radio”. Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! at the Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - „Blurryface”. Singiel „Stressed Out” stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu. Rok po premierze piosenki ma ona ponad 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. twenty one pilots są aktualnie nominowani w czterech kategoriach prestiżowych nagród Billboardu - “Top Duo/Group”, “Top Rock Artist”, “Top Rock Album” (za “BLURRYFACE”), i “Top Rock Song” (za “Stressed Out”).

Latem 2016 Twenty One Pillots udadzą się w kolejną, całkowicie wyprzedaną trasę koncertową - EMØTIØNAL RØADSHØW - po Stanach Zjednoczonych. Zespół ma w planach m.in. dwa występy na legendarnym Madison Square Garden i dwa w Red Rocks Amphitheatre. Teraz zespół zawita także do Europy, Meksyku i Australii. W planach znalazła się także Polska!

Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook