New York Voices

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bilety w przedsprzedaży już od 90zł
Ceny biletów:
    - 150zł, 120zł, 90zł

Szczegóły wydarzenia

Ladies' Jazz Festival Gdynia 2016


Jedna z największych gwiazd wokalistyki jazzowej:


New York Voices


Potrafią zaśpiewać wszystko! Z równą pasją i wirtuozerią odnajdują się w swingu, jazzie, R&B czy popie. Swój wykonawczy sznyt i talent prezentują zarówno w repertuarze klasycznym jak i w piosenkach Paula Simona.  Od niemal 30 lat cieszą nas swoimi interpretacjami, koncertami i płytami.

25 lipca wystąpią w Teatrze Muzycznym w Gdyni na zakończenie Ladies' Jazz Festival 2016.

W czasie swej niezwykłej kariery mieli przyjemność współpracować z takimi gwiazdami jak Bobby McFerrin, Ray Brown, The Count Basie Orchestra, Annie Ross, George Benson, Nancy Wilson, Jon Hendricks, Manhattan Transfer, Keith Locheart, Bob Fisher…

Założony w  1987 roku przez grupę absolwentów Ithaca College zespół oryginalnie kwintet od 1994 roku występuje jako  kwartet. W Gdyni pojawi się na scenie  w niezmienionym od tego czasu składzie: Kim Nazarian, Lauren Kinhan, Peter Eldridge i Darmon Meader. Nagrali przeszło 10 własnych płyt, uczestniczyli też w nagraniach innych wykonawców. Zdobyli Grammy i Latin Grammy.

Doug Levine powiedział kiedyś w The Voice of America, że nie można być prawdziwym fanem jazzu nie doceniwszy uprzednio kunsztu New York Voices, bogactwa i komplementarności ich głosów, uczucia i piękna ich sztuki - nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa 25 lipca do Teatru Muzycznego w Gdyni, byśmy wszyscy mogli tego właśnie doświadczyć.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Teatr Muzyczny, pl. Grunwaldzki 1, Gdynia

Facebook