Music Addicted Festival

Music Addicted Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 15zł - w przedsprzedaży
    - 20zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Music Addicted FestivalMusic Addicted Festival to wydarzenie, które daje szansę młodym wrocławskim artystom zaprezentowania swojej muzyki szerszej publiczności oraz jest pretekstem do spotkania się przedstawicieli i działaczy branży muzycznej. Jest to pierwszy tego typu event organizowany we Wrocławiu.


Główna ideą Music Addicted Festival jest stworzenie platformy, która integrowałaby środowisko muzyczne na Dolnym Śląsku – muzyków, media związane z muzyką i kulturą, promotorów, managerów, przedstawicieli klubów oraz organizatorów imprez muzycznych. Spotkanie to w dalszej perspektywie ma doprowadzić do powstawania synergicznych działań pomiędzy wszystkimi podmiotami biorącymi udział w wydarzeniu. Oprócz części muzycznej, w której podzielą się swoją twórczością wrocławscy artyści, odbędzie się również część merytoryczna obejmująca panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli rynku muzycznego na Dolnym Śląsku. Dyskusje dotyczyć będą tematów związanych z dziennikarstwem, mediami oraz organizacją imprez kulturalnych.

Podczas festiwalu pięć młodych zespołów podzieli się swoją twórczością z publicznością. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję posłuchać artystów obracających się w stylistyce od rock’n’rolla, przez elektropop, aż do muzyki eksperymentalnej.


Zagrają:

Dead Snow Monster,
Notopop,
ENDY YDEN
MIN t.
Ostatni zespół zostanie wybrany w drodze konkursu Interntowego. Na zgłoszenia czekamy do 14.05.

Organizatorkami festiwalu są założycielki videobloga o tematyce muzycznej Music Addicted. Wydarzenie doskonale odzwierciedla cel, dla którego powstał kanał na Youtubue - promocja młodych aspirujących artystów. Projekt przedsięwzięcia został doceniony i nagrodzony przez Ośrodek Działań Artystycznych Firlej w ramach konkursu „Liczy się pomysł” w lutym bieżacego roku. Klub Firlej jest również gospodarzem wydarzenia oraz pełni nad nim opiekę merytoryczną.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook