Filharmonia-Muzyka w Jazovii - Piotr Metz - Beatlesi, jakich nie znacie

Filharmonia-Muzyka w Jazovii - Piotr Metz - Beatlesi, jakich nie znacie
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza bezpłatna!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł

UWAGA:

Impreza bezpłatna!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo,
w związku z chęcią dotarcia z naszymi wydarzeniami do jak najszerszej publiczności oraz dzięki ofiarności nowego sponsora cyklu koncertów "Filharmonia - muzyka w Jazovii", postanowiliśmy umożliwić Państwu bezpłatny wstęp na następujące muzyczne przedsięwzięcia:
-13 lipca - Szymon Nehring
-22 lipca - Piotr Metz - Beatlesi, jakich nie znacie.
Na powyższe wydarzenia będzie można zdobyć bezpłatne zaproszenia, których ilość jest ograniczona. Informację, w jaki sposób zdobyć bezpłatne zaproszenia już wkrótce będą dostępne na stronie www.filharmonia.jazovia.pl

Osoby, które do tej pory dokonały zakupu biletu za pośrednictwem Ticketpro lub w punktach sprzedaży stacjonarnej, uzyskają zwrot poniesionych kosztów w punkcie zakupu biletów. Jednocześnie osobom tym zostaną przyznane bezpłatne zaproszenia.  Prosimy o przygotowanie wydruku maila potwierdzającego zakup biletu lub skanu biletu, na podstawie, którego zostaną Państwo wpuszczeni na koncert. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem jazovia@jazovia.pl

Szczegóły wydarzenia

Piotr Metz


Dziennikarz i radiowiec. Jeden ze współzałożycieli radia RMF FM, w którym, przez wiele lat, był dyrektorem muzycznym. Piastował także stanowisko redaktora naczelnego miesięcznika Machina oraz ważne funkcje w kilku największych rozgłośniach radiowych w Polsce.

Jak sam określa, najbliżej mu jest jednak do radiowej Trójki, z którą współpracuje z przerwami od ponad trzech dekad. Piotr Metz to kolekcjoner, absolutny miłośnik muzyki, największy fan i znawca zespołu The Beatles . Na lipcowy wieczór w ramach tegorocznej Filharmonii przygotował prawdziwą bombę - odsłuch pierwszej kopii taśmy-matki albumu „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band” (to na nim znalazły się m.in. "With a Little Help from My Friends" i "Lucy in the Sky with Diamonds"). Jakość dźwięku oferowanego z takiej kopii jest bardzo wysoka i bardzo zbliżona do doznań zapewnianych przez oryginał. Drugą, unikatową atrakcją wieczoru będzie projekcja fragmentów legendarnego filmu dokumentalnego  o Beatlesach „Let it be”, w reż. Michaela Lindsay’a Hogga. Film ma swoją własną, ekscytująca historię – nagrodzony Oscarem i skutecznie blokowany z powodu jakoby niekorzystnego przedstawienie zespołu w filmie. Mimo przygotowania w 2003 roku zremasterowanej wersji, od lat 80-tych film oficjalnie nie jest dostępny. Wszystkie te namacalne ślady Beatlesów będą okraszone historią, w wykonaniu głosu, który na co dzień znacie ze swojego radia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook