Lukas Graham, support: Hein Cooper

Lukas Graham, support: Hein Cooper
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

23.01.2018 - 28.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 139zł
Lukas Graham, którego przebój "7 Years" pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyrusza w ekspansywną trasę koncertową.
Ceny biletów:
    - 139zł - Płyta
    - 159zł - Balkon

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i Klub Stodoła prezentują:


LUKAS GRAHAM


OGŁASZA ŚWIATOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ ROZPOCZYNAJĄCĄ SIĘ W LUTYM 2017

20 MARCA, KLUB STODOŁA, WARSZAWA


NOWY SINGIEL “MAMA SAID


Lukas Graham, którego przebój "7 Years" pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyrusza w ekspansywną trasę koncertową. Trasa rozpoczyna się w lutym 2017 w Wielkiej Brytanii, gdzie zespół właśnie zakończył krótką serię (wyprzedanych) koncertów, i do połowy kwietnia zawita m.in. do Irlandii, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Węgier, Polski, Francji, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii. W tym czasie czwórka z Danii występować będzie w teatrach i obiektach koncertowych 4/5 razy większych w porównaniu z klubami, w których niedawno grali podczas wyprzedanej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.

Kierowany przez wokalistę i autora piosenek Lukasa Grahama Forchhammera, zespół Lukas Graham umocnił swój status najbardziej przełomowej grupy 2016 roku. Ich singiel „7 years”, który niedawno wykonali na Billboard Music Awards, zajął 1 miejsce w 33 krajach i wspiął się na górę listy Top 40 oraz Hot AC w Stanach Zjednoczonych a także zajął 2 miejsce Billboard Hot 100 z ponad 425 mln streamów w serwisie Spotify. Obecnie zespół promuje drugi singiel „Mama Said

Debiutancki album „Lukas Graham” od momentu ukazania się na rynku 1 kwietnia zebrał najlepsze recenzji krytyków, debiutując na 1 miejscu w Kanadzie i Australii, na miejscu 2 w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii i jako nr 3 na liście Billboard 200 w USA, co dalej zaowocowało postawieniem zespołu w świetle reflektorów opinii międzynarodowej a New York Times określił ich twórczość jako starannie dostrojone piosenki, które łączą pop-soul z hip-hopem.

Pochodzący z Christianii, autonomicznej społeczności artystycznej w centrum Kopenhagi, Lukas rozwinął swój naturalny talent do pisania piosenek. Odebrał klasyczne wykształcenie w Kopenhaskim Chórze Chłopięcym, ale z poszerzonym spectrum zainteresowań dzięki folkowym irlandzkim korzeniom i pasji do hip-hopu, Lukas posiada wyjątkową, poetycką wręcz umiejętność do uchwycenia i przekazywania pełnej gamy emocji w swojej muzyce.

Jako support zagra pochodzący z Australii Hein Cooper.

Hein Cooper w 2015 roku wypuścił EP-kę, która była doskonałą zapowiedzią tego, czego można będzie spodziewać się po albumie i która narobiła słuchaczom apetytu na więcej. W 2016 roku ukazał się bardzo mocno oczekiwany album The Art of Escape. Oba krążki powstały we współpracy z producentem Marcus’em Paquin, który pracował także m.in. z Local Natives, Arcade Fire oraz The National.

Zanim piosenki trafiły na płytę The Art of Escape Cooper testował je na trasie - dopracowywał utwory z pełnym zespołem i doskonalił mieszankę muzyki indie-popowej, swojego charakterystycznego głosu, pełnych emocji tekstów, gitary akustycznej oraz charakteru.

Rozkład godzinowy koncertu:

  • 18.00 - otwarcie bram
  • 19.00 - Hein Cooper
  • 20.00 - Lukas Graham
  • *Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook