Wooden Wisdom Dj Set

Wooden Wisdom Dj Set

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 50zł

Szczegóły wydarzenia

Wooden Wisdom Dj


Już  17 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim wystąpi Wooden Wisdom, czyli duet Elijah Wood i Zach Cowie! Elijah Wood oraz DJ Turquoise Wisdom, czyli Zach Cowie od kilku lat tworzą coraz popularniejszy DJ-ski kolektyw Wooden Wisdom. Ich muzyka to połączenie m.in. klasycznych funkowo-soulowych brzmień z tanecznymi rytmami lat 80. Słuchając tej mieszanki, nie można siedzieć w miejscu!

W ubiegłym roku artyści odbyli bardzo udane tournee, podczas którego prezentowali swoje winylowe sety na koncertach m.in. w Miami, Toronto, Seattle i Kansas City. Na swoim koncie mają również występy na wielu imprezach m.in.: na secret-party przed rozdaniem naród Emmy w Los Angeles, w Amoeba Records, na festiwalu SXSW, oraz na kilku innych wydarzeniach markowanych przez markę Bushmills.

Elijah Wood szerszej publiczności znany jest jako jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów młodego pokolenia. Zagrał m.in. w takich filmach jak: „Wiecznie młody” (1992), „Dzień zagłady” (1998), „Hooligans” (2005), „Wszystko jest iluminacją” (2005) czy „Zakochany Paryż” (2006). Jednak największą sławę przyniosła mu rola Frodo Bagginsa w ekranizacjach trylogii „Władca Pierścieni”.

Wooden Wisdom w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim zakręci winylami by roztańczyć trójmiejską publiczność już 17 listopada o godz.20:00. Artystom towarzyszyć będzie także DJ Fitz.

Jako support wystąpi Spisek Jednego.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook