Sirenia, Tyr + supporty

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 80zł - w przedsprzedaży

Szczegóły wydarzenia

Sirenia, Tyr + supporty


Sirenia (Norwegia)

Sirenia to dziecko Mortena Velanda, który w latach 90. współtworzył Tristanię - jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w historii symfonicznego metalu. Obydwa projekty zdefiniowały charakter swojego gatunku, a przez kolejne lata nadawały mu nowego znaczenia, stając się tym samym niedoścignionym ideałem dla wielu podobnych kapel. Na najbliższej trasie koncertowej Sirenia będzie promować swój siódmy album - „The Seventh Life Path”, który ukazał się w katalogu wytwórni Napalm Records. Dla europejskich fanów będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zespół na klubowych koncertach nie występował tu od siedmiu lat.

Týr (Wyspy Owcze)

Jeden z najpopularniejszych towarów eksportowych Wysp Owczych powraca na Stary Kontynent. Po znakomitej trasie u boku Finntroll zespół ponownie zaprezentuje swoją unikalną mieszankę folk/viking metalu z heavy metalem.

W charakterze supportów wystąpią aż trzy zespoły: Unleash the Archers (kanadyjski, melodyczny power metal); Xaon (szwajcarski death metal) oraz Relicseed (heavy metal z Łotwy).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook