The Janoskians

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

The Janoskians

Klub Stodoła, Warszawa, Klub Kwadrat, …

Bilety w przedsprzedaży już od 99zł
The Janoskians powracają do Polski! Mistrzowska czwórka z Melbourne, znana z komediowych filmów na Youtubie oraz hitów takich jak Set This World on Fire, Real Girls Eat Cake czy LA Girl, wystąpi w październiku na dwóch koncertach w Polsce!
Ceny biletów:
    - 99zł - Płyta

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

THE JANOSKIANS


28 Października, Klub Kwadrat, Kraków


The Janoskians powracają do Polski! Mistrzowska czwórka z Melbourne, znana z komediowych filmów na Youtubie oraz hitów takich jak „Set This World on Fire”, „Real Girls Eat Cake” czy „LA Girl”, wystąpi w październiku na dwóch koncertach w Polsce!

W 2012 roku The Janoskians podpisali kontrakt z Sony Music i wydali debiutancki singiel „Set This World on Fire”. Ogromną popularność zespołu potwierdzają ich liczne sukcesy - EP-ka The JanoskiansWould U Love Me” po 24 godzinach od wydania wskoczyła na pierwsze miejsce iTunes, a podczas zeszłorocznej trasy po Europie obiekty koncertowe były wypełnione po brzegi!

Ostatnie kilka lat było dla zespołu zwariowanych. Wszystko się zaczęło od tego, jak w 2011 roku dodali na YouTube filmik „Awkward Train Situations”. Od tamtego czasu, wraz z nowymi publikacjami na serwisie, liczba ich fanów wzrastała. Obecnie ich kanał ma ponad 2,5 miliona subskrybentów! W 2016 roku zespół nagrał nowy singiel „Love What You Have”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook