Spektakl - Pink Floyd Story

Spektakl - Pink Floyd Story

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

ACTUS HUMANUS: MARTYNA PASTUSZKA / MARCIN ŚWIĄTKIEWICZ

Ratusz Staromiejski, Gdańsk, Gdańsk

13.12.2017

Actus Humanus 2017 NATIVITAS

13.12.2017 - 17.12.2017

Ceny biletów:
    - 80zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - od 1 listopada
    - 100zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Pink Floyd Story


Koncert zespołu ANOTHER z Krakowa będący muzyczną biografią zespołu Pink Floyd. W wygodnym fotelu każdy z widzów wyruszy w muzyczną podróż przez największe albumy Floydów przeplatane subtelną narracją biograficzną.

Ze sceny popłynie niepowtarzalny Floydowy klimat i emocje. Największe utwory Pink Floyd od początku działalności zespołu po ostatnią płytę, zagrane na żywo. Na scenie wystąpi dziewięciu muzyków a wokalnie utworom Pink Floyd stawi czoła Norman Power wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady. Ponad 50 000 fanów którzy widzieli juz widowisko w miastach w całej Polsce zgodnie oceniają że to najlepsze wykonanie muzyki Pink Floyd jakie słyszeli na żywo a zespół ANOTHER gra lepiej utwory Floydów niz sam Pink Floyd.

Wiernie zagrane niuanse łączą się z powiewem świeżości i własną interpretacją muzyków. Całość spektaklu oprawiona jest w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa którego jednym z nauczycieli był sam z Marc Brickmann mistrz oświetlenia w Pink Floyd. W oknie sceny widzowie zobaczą charakterystyczny dla koncertów Floydów Circular Screen z wizualizacjami zdjęciami i filmami oraz efekty świetlne tworzone ruchomymi lampami z obręczy konstrukcji ekranu. Doskonały kontakt zespołu Another z publiką wciągający widownię w interakcję potęguje emocje które dozowane są z każdym kolejno zagranym utworem.

Usłyszycie na żywo miedzy innymi: Dogs, Echoes, Shine On You Crazy Diamond, Time, Another Brick in The Wall, Comfortably Numb i wiele innych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Kinoteatr Adria, ul. Toruńska 30, Bydgoszcz

Facebook: http://www.facebook.com/events/1745944132338555/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook