Urszula Akustycznie + Kwartet smyczkowy Aukso

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 90zł, 80zł, 70zł - w przedsprzedaży
    - 100zł, 90zł, 80zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Urszula Akustycznie + Kwartet smyczkowy Aukso


Kilkanaście ostatnich miesięcy Urszula spędziła bardzo pracowicie koncertując w ramach jubileuszu 20 lecia płyty "Biała droga", bardzo ważnej zarówno dla samej Urszuli, jak również dla&; wielkiej rzeszy fanów Białej drogi.

W 2015 odbyła się premiera płyty DVD + CD BIAŁA DROGA LIVE. PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015. Album stanowi zapis koncertu, który Urszula z zespołem zagrała z okazji 20-lecia nagrania "Białej drogi". Koncert miał miejsce w nocy 29/30 lipca 2015 na scenie Akademii Sztuk Przepięknych podczas 21. Przystanku Woodstock. W jego trakcie zostały zaprezentowane wszystkie piosenki z tego albumu.

Wiosną 2016 z okazji 20-lecia wydania płyty Biała droga, ukazała się jej reedycja zawierająca materiał zremasterowany z oryginalnych taśm. Wydawnictwo zostało wzbogacone o hardrockowy singiel "Król w malinach", który razem z piosenką „Zły” nie został umieszczony na pierwotnym albumie. "Biała droga" została również wydana na płycie winylowej. Z okazji obchodów 20-lecia Białej drogi stworzono specjalną stronę internetową zawierającą materiały archiwalne Urszuli. Wiosną tego roku  Urszula odbyła swoją pierwszą w Polsce trasę klubową , z której powstał materiał CD i DVD "BIAŁA DROGA LIVE" 2016. Jako bonus na płycie DVD znajdują się dwie piosenki z Festiwalu Opole 1996 r. Obecnie Urszula przygotowuje się do jesiennej trasy akustycznej, która będzie zwieńczeniem jubileuszu 20 lecia "Białej drogi".

Największych przebojów Urszuli można będzie posłuchać już 05 listopada w Krakowie. Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów jak „ Na sen", „Konik na biegunach”, "NIEBO DLA CIEBIE " „Rysa na szkle”, czy „Dmuchawce …"

Wraz z Urszulą i jej zespołem zagra kwartet smyczkowy orkiestry Aukso, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych utworach. Na ten szczególny, niezapomniany koncert zapraszamy do krakowskiego Centrum Kijów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

  • Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków

Facebook