Belzebong, Monasterium, Taraban

Belzebong, Monasterium, Taraban

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Belzebong, Monasterium, Taraban


BELZEBONG:

Belzebong to stoner metal prosto z Kielc. Zespół powstał w 2008 roku i ma na koncie dwa pełnowymiarowe albumy, kilka europejskich tras koncertowych oraz występy w Stanach Zjednoczonych, dając dowód że w Polsce również można tworzyć muzykę, która jest popularna na całym świecie. Ich twórczość to utwory instrumentalne oscylujące w klimatach stoner doomowych.

MONASTERIUM:

Muzyka Monasterium to nowe spojrzenie na metalową klasykę spod znaku Candlemass, Black Sabbath czy wczesnego Manowar. W 2016 roku nakładem greckiej wytwórni No Remorse Records ukazał się ich debiutancki album Monasterium. Obecnie zespół promuje wydany materiał zbierając entuzjastyczne recenzje w polskich oraz zagranicznych magazynach, portalach i programach muzycznych. W drugiej połowie roku Monasterium zagra mini trasę po Polsce oraz pojawi się w składzie zagranicznych festiwali (Malta Doom Metal Festival, Doom Over Vienna).

TARABAN:

TRBN płaci trybut historii blues-rocka i hard-rocka, składa hołd klasykom i zabiera ich sztandary w XXI. wiek. Muzyczna jednostka sformowana w Krakowie, od połowy 2013 w składzie: Maciej Trojanowski (gitara), Mateusz Żak (bas), Łukasz Malinowski (głos) i Krzysiek Gońda (perkusja). Autorski materiał na riffach z tamtych lat, odwołujący się do najlepszych tradycji ciężkiego, czasami psychodelicznego rocka przesiąkniętego bluesowych feelingiem. Do tańca i do V8.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Zaścianek, Rostafińskiego 4, Kraków

Facebook