GaGa Zielone Żabki

GaGa Zielone Żabki

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Farben Lehre Akustycznie

Klub Pod Palmą, Rzeszów

20.10.2017

Bal Spectacle De Paris - Paryż Nocą

Impreza odwołana!

Centrum Kultury, Łomża

20.10.2017

Support: Bongo Jeruzalem, Siaki
Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 35zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

GaGa Zielone Żabki


Support: Bongo Jerusalem, Siaki


Podczas tegorocznego koncertu na Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszny miała miejsce premiera nowej płyty Ga-Ga Zielone Żabki Nowy Porządek. W związku z wydawnictwem zespół rusza w trasę. Na koncertach będzie można usłyszeć nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” - to istna punkrockowa mieszanka wybuchowa!

Zielone Żabki i Ga-Ga to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą Ga-Ga-Zielone Żabki

Zespół Bongo Jerusalem - czyli wszystko to, co w rocku jest najlepsze: żywioł, energia, spontaniczność i dobra zabawa. Nasza muzyka to twórcza żonglerka takimi gatunkami jak rock, pop punk oraz ska. Z biegiem czasu zdołaliśmy wypracować ciekawy i charakterystyczny styl twórczości. W swoim dorobku posiadamy wydawnictwa w postaci singli, jednej EP oraz longplaya zatytułowanego "Z tej larwy motyla nie będzie". Do naszych najciekawszych wyczynów w historii kapeli można zaliczyć; zespół znalazł się wśród dziesięciu finalistów pierwszej edycji konkursu stacji TVN „39 i pół decybela ponad normę”, brał udział również w festiwalu "Rockowe Ogródki 2009" organizowanym w Płocku, utwór „Ot Tak” uzyskał wyróżnienie i trafił na festiwalową płytę, zespół jest również finalistą konkursu Zagraj na Pepsi Vena Music Festiwal 2009, został także zwyciężcą V edycji konkursu "Scena Muzzo i Lizard King". Ciekawy pomysł na muzykę, fantazja oraz żywiołowość na koncertach, połączona z pasją oraz zaangażowaniem w to co tworzymy, to największe nasze atuty.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Underground Pub, Pl.Korfantego 1, Tychy

Facebook