Dubska

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Farben Lehre Akustycznie

Klub Pod Palmą, Rzeszów

20.10.2017

Bal Spectacle De Paris - Paryż Nocą

Impreza odwołana!

Centrum Kultury, Łomża

20.10.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży

Szczegóły wydarzenia

DUBSKA


DUBSKA to jeden z najbardziej barwnych polskich zespołów reggae. Łączą w swojej muzyce brytyjskie i jamajskie reggae’owe fascynacje z innymi gatunkami. Kochają dobre melodie, naturalność i brak przywiązania do konkretnej konwencji. Słyną też z niekonwencjonalnych coverów. Mają na koncie kilka płyt i wiele przebojów, które chętnie są grane przez stacje radiowe. Największy sukces odniósł utwór „Avokado” (kilka miesięcy na Liście Przebojów Trojki), sporą popularność zdobyły też „Johny” i „Mama”.

Zespół Dubska ma na koncie kilkaset koncertów. Oprócz najważniejszych polskich festiwali, klubów i plenerów dotarł również do Rosji, Grecji, Czech, Austrii i Niemiec. Grali wielokrotnie na wszystkich polskich festiwalach reggae.

W maju tego roku ukazał się najnowszy album Dubska „Ulicami”. Nowa płyta odsłoniła nowe oblicze zespołu, nowoczesne brzmieniowo i zatopione w kulturze miejskiej. Oczywiście nie zabrakło na niej charakterystycznych, chwytliwych melodii. Producentem płyty jest Aleksander „Mothashipp” Molak, znany ze współpracy m.in. z Vavamuffin, Mariką, Mama Selita, Pablopavo i wieloma innymi.

Jesienią 2016 roku zespół rozpoczyna serię klubowych koncertów, na których będzie można usłyszeć piosenki z najnowszej płyty oraz największe hity z dotychczasowej działalności grupy.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Lizard King, ul. Mikołaja Kopernika 3, Toruń

Facebook