Exlibris, ThermiT, Traffic Junky

Exlibris, ThermiT, Traffic Junky

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Farben Lehre Akustycznie

Klub Pod Palmą, Rzeszów

20.10.2017

Bal Spectacle De Paris - Paryż Nocą

Impreza odwołana!

Centrum Kultury, Łomża

20.10.2017

Ceny biletów:
    - 20zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

EXLIBRIS, ThermiT + Traffic Junky


Trasa koncertowa Thermit i Exlibris rusza w październiku! Już 7. października w warszawskiej Progresji rozpocznie się wspólna trasa czołowych przedstawicieli polskiego melodyjnego heavy metalu – warszawskiego Exlibris i poznańskiego ThermiT. Dla tych pierwszych będzie to pierwsza seria koncertów po zmianie na stanowisku wokalisty, ci drudzy promować będą swój wydany niedawno debiutancki album „Saints”.

Exlibris powrócił na scenę po blisko rocznej przerwie jako skład międzynarodowy. Nowym frontmanem zespołu został fiński wokalista Riku Turunen. Po paru występach na festiwalowych scenach przyszedł czas na koncerty klubowe. Wiele z miast na trasie Exlibris odwiedzi po raz pierwszy.

- Na co dzień dzieli nas ponad tysiąc kilometrów, ale paradoksalnie zespół powinien być teraz bardziej aktywny niż kiedykolwiek. Koncertowanie zaczynamy od odwiedzenia głównie miejsc, do których do tej pory nie udało się nam dotrzeć lub od ostatniej wizyty minęło sporo czasu. Riku na scenie to wulkan energii, a my przygotowaliśmy nieco fajerwerków, więc warto przyjść i zobaczyć to na własne oczy - mówi Piotr Sikora, klawiszowiec grupy.

ThermiT ostatnimi czasy został zauważony przez jeszcze szerszą rzeszę słuchaczy dzięki wokaliście: Tomasz Trzeszczyński - niedawno zachwycił trenerów i publiczność w The Voice of Poland, natychmiast stając się jednym z faworytów programu. W telewizji nie usłyszymy jednak raczej heavy/thrash metalowych klimatów, w których porusza się na co dzień śpiewając w ThermiT.

- Zgodnie z obietnicą (czasami ich dotrzymujemy!) ruszamy w drugą część trasy promującej nasz debiutancki krążek Saints. Tym razem scenę będziemy dzielić z Exlibris. W końcu uda nam się odwiedzić miasta, w których dawno nie koncertowaliśmy. Skład jest iście doborowy, dlatego nie może was zabraknąć na tych koncertach! – zachęca Jendras Jarmuszkiewicz, gitarzysta ThermiT.

Na koncertach trasy „Harmony Of The Saints” nie zabraknie więc klasycznego metalowego grania na światowym poziomie. Dodatkowo w roli gości w trasie wezmą udział zespoły Traffic Junky z Olsztyna, Highfly z Warszawy oraz - założony przez polskich muzyków w Wielkiej Brytanii - Forces Of Sodomy.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Zaścianek, Rostafińskiego 4, Kraków

Facebook